09158989340

اهمیت چاپ سابلیمیشن بر روی هدایای تبلیغاتی

در چاپ سابلیمیشن که یکی از روش های محبوب برای چاپ هدایای تبلیغاتی است، طرح دیزاین شده را با جوهر مایع بر سطح مورد نظر قرار می‌دهند تا طرح دیزاین شده چاپ شود. سپس جوهر را با استفاده از حرارت جامد می‌کنند تا بر روی سطح محصول تثبیت شود. چاپ حرارتی نام دیگری است که این نوع چاپ دارد.

چاپ سابلیمیشن دارای مزیتی است که باعث شده است استقبال از آن زیاد باشد و آن مزیت قابلیت چاپ با این روش روی انواع سطوح است. در ادامه این مطلب به شما خواهیم آموخت که چگونه با چاپ سابلیمیشن هدیه تبلیغاتی مناسب را دیزاین کنید.

ویژگی های چاپ سابلیمیشن

بهتر است با ویژگی های چاپ سابلیمیشن به طور کامل آشنا شویم تا درک بهتری از تاثیر این نوع چاپ بر هدایای تبلیغاتی داشته باشیم.

کیفیت بالا

تصاویری که با روش سابلیمیشن چاپ می‌شوند دارای کیفیت بالایی هستند و به طور واضح دیده  خواهند شد.

امکان چاپ بالا

سابلیمیشن روشی است که با کمک آن بر روی سطوح مختلف مانند پارچه، سرامیک، شیشه، چوب و فلز چاپ انجام می‌شود.

ماندگاری بالا

تصاویری که با این روش چاپ شده اند به راحتی از بین نخواهند رفت.

هزینه پایین

سابلیمیشن روش چاپ دیجیتال است که امکان چاپ تصاویر با رنگ و طرح متفاوت وجود دارد.

چاپ سابلیمیشن روی هدایای تبلیغاتی

از آن جایی که امکان چاپ سابلیمیشن بر روی سطوح مختلف وجود دارد، این ویژگی باعث شده تا بتوان برای ساخت و تولید هدایای تبلیغاتی نیز از این روش استفاده شود.

چاپ بر روی پارچه

به دلیل کیفیت بالای پرینت سابلیمیشن می‌توان برای چاپ تیشرت، لباس، کلاه و کیف و سایر محصولاتی که در ساخت آن ها از پارچه استفاده شده است، از این نوع چاپ استفاده کرد. یکی از موارد مهم این است که طرح پارچه در اثر شستشو پاک نمی‌شود.

چاپ روی سرامیک

با توجه به ویژگی هایی که برای سابلیمیشن بیان کردیم، برای چاپ روی سرامیک مناسب است و به آن وسیله می‌توان چاپ را روی ماگ تبلیغاتی، فنجان، بشقاب و دیگر محصولات سرامیکی انجام داد.  

چاپ روی پلاستیک

چاپ سابلیمیشن برای پلاستیک هم کاربرد دارد. برای مثال می‌توان با این روش روی خودکار، فلش مموری، پاور بانک و سایر محصولات پلاستیکی طرح های تبلیغاتی را چاپ کرد.

چاپ روی فلز

چاپ روی فلز قابلیتی است که باعث شده هدایای تبلیغاتی لوکس به وجود بیایند و اگر شما هم می‌خواهید به فرد مورد نظر هدیه تبلیغاتی نفیس بدهید این یک گزینه مناسب است. برای مثال محصولاتی مانند جاسوئیچی، پلاک ها، فلش مموری، اسپیکر و پاوربانک نمونه هایی از این گروه هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
آخرین نوشته ها

هدایایی تبلیغاتی پول تیکت

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من