سررسید رقعی

سالنامه‌ای که تقویم آن با روزهای سال 1403 طراحی شده باشد، سررسید رقعی 1403 می‌گویند. سررسید رقعی یکی از قدیمی‌ترین نوع سالنامه محسوب می‌شود که بسیار کاربردی است. از نظر ابعاد بسیار نزدیک به برگه A4 بوده که، مقیاس هر برگه سررسید رقعی 14*20.5 سانتی‌متر فضای نوشتن دارد. اگر می‌خواهید سررسید مناسب و کاربردی در اختیار داشته باشید، سالنامه رقعی بسیار مناسب است. از وقایعنامه رقعی می‌توان به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مطلوب هم استفاده کرد که بسیار هدیه کاربردی برای اهداء به مشتریان و کارمندان شرکت می‌باشد. ابعاد سررسید های پالتویی کوچکتر از سررسید رقعی است و در سایت بماگ به فروش می‌رسند.

هیچ محصولی یافت نشد.

ویژگی‌های سررسید رقعی

از ویژگی‌های سالنامه رقعی می‌توان به ابعاد خاص آن اشاره داشت که دارای ابعادی به مقیاس 14*20.5 سانتی‌متر است. میزان سایز برگه سررسید رقعی از موارد پرطرفدار محسوب شده که مقداری از سررسید وزیری کوچکتر است. به همین دلیل از کاغدهایی کوچکتر برای سررسید رقعی استفاده می‌شود.

چاپ سررسید رقعی

هنگام چاپ سررسید رقعی می‌توانید آرم یا لوگوی تجاری خود را برای ما ارسال کنید تا روی جلد آن، یا در طراحی صفحات سالنامه بنا به درخواست شما از آن استفاده کنیم. ما همواره سعی بر آن داریم تا بتوانیم چاپ سررسید رقعی را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانیم، این موضوع باعث می‌شود تا شما در کوتاه‌ترین تایم به محصول انتخابی خود برسید.

خرید سررسید رقعی

اگر سررسید تبلیغاتی شکیل و مناسبی برای هدیه به کارمندان و مشتریان می‌خواهید، پیشنهاد ما خرید سررسید قطع رقعی است. به این دلیل که از نظر ابعاد بسیار مورد پسند عموم جامعه است، که این موضوع می‌تواند کمترین نارضایتی را هنگام اهداء کادو تبلیغاتی به همراه داشته باشد. نتیجه این کار بازگشت سرمایه در کوتاه‌ترین مدت و جلب رضایت مشتری است. همچنین بعد از خرید سالنامه رقعی می‌توانید برند خود را روی آن حک کرده تا تثبیت به ذهن مشتری را به اتمام برسانید.

قیمت سررسید رقعی

قیمت سررسید رقعی معمولا از 90 هزار تومان شروع شده و تا 300 هزار تومان ادامه دارد. می‌توانید میان محصولات وبسایت بماگ جستجو کنید و مناسب‌ترین سالنامه رقعی را باتوجه به میزان هزینه خود انتخاب کنید. ما در وبسایت بماگ سعی کرده‌ایم تا برای تمام بودجه‌ها محصول ارائه کنیم، در این صورت دست شما هنگام انتخاب محصول باز است و می‌توانید مناسب‌ترین گزینه با هزینه خود را برگزینید.

انواع سررسید رقعی

انواع سررسید رقعی در وبسایت بماگ قابل سفارش است، اما قبل از انتخاب آن‌ها بهتر است که با مدل‌های آن کمی آشنا شوید تا بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

جلد سالنامه رقعی

جلد سالنامه رقعی معمولا از مواردی مانند چرم، نرم، ترمو، گالینکور، سلفون تولید می‌شود.

رنگ سالنامه رقعی

رنگ سالنامه رقعی به طور معمول در دو حالت تک رنگ یا دو رنگ می‌باشد.

کاغذ سالنامه رقعی

برای تولید سالنامه رقعی به صورت معمول از کاغذهایی استفاده می‌شود که به آن‌ها کاغذ تحریر با گرماژ 70 گرم می‌گویند. مغزی آن در دو مدل سفید و کرم است که رنگ کرم آن نور کمتری منعکس می‌کند.

صفحات داخلی سالنامه رقعی

صفحات داخلی سالنامه رقعی به چهار دسته‌بندی کلی تقسیم می‌شوند که شامل: روزانه، دو روزه، هفتگی و ماهانه است.

تولید کننده سررسید رقعی تبلیغاتی

تولید کننده سررسید رقعی تبلیغاتی یکی از موارد مهمی است که باید به آن اهمیت دهید، زیرا برخی از تولیدکنندگان هستند که بدون دانش قبلی تمام سفارش‌های موجود را می‌پذیرند؛ اما خبر ندارند که هر کدام از سررسیدها استانداردهای چاپ مخصوص به خود را دارد. در نتیجه پس از قبول سفارش به اشکالاتی در مسیر برخورد می‌کنند که به همین دلیل سفارش شما را به عقب می‌اندازند. شما باید به تولید کننده‌ای باتجربه اعتماد کنید تا کار شما بدون نقص تولید شود. بماگ یکی از باتجربه‌ترین شرکت‌ها در حوزه تولید سررسید رقعی با تجربه چندین ساله است که به تمام استانداردها واقف بوده و می‌تواند با کیفیتی بالا این سالنامه را چاپ و تولید کند.

مزایای سررسید رقعی

روزهای تقویم با صفحات سررسید رقعی آمیخته شده است که می‌توانید کارهای روزانه خود را در آن به ثبت برسانید. یکی از مزایای سالنامه رقعی وزن کم و ابعاد کوچک آن است که، این موضوع می‌تواند حمل آن را برای شما آسان نماید. در نتیجه با وجود این مزیت‌ها، وقایع‌نامه رقعی مدلی پرطرفدار محسوب می‌شود.

سفارش سررسید رقعی

سفارش سررسید رقعی در وبسایت بماگ در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌پذیرد. تنها کافیست مدل مورد علاقه خود را در سایت پیدا کنید و در نهایت با کلیک روی دکمه افزودن به سبد خرید، درخواست خود را با موفقیت به اتمام برسانید. معمولا سفارش سالنامه رقعی برای دادن هدیه تبلیغاتی استفاده می‌شود.