09158989340

خرید آفتابگیر تبلیغاتی

راهنمای خرید آفتابگیر تبلیغاتی (Advertising sunscreen buying guide)؛ یعنی یک دستور‌العمل راهنما که به واسطه آن می‌توانید آفتابگیر تبلیغاتی خرید که وسیله‌ای محافظتی برای جلوگیری از آسیب‌های تابش نور مستقیم آفتاب به ماشین باشد را به درستی انجام دهید. تابش مستقیم نور خورشید آسیب‌های بسیار زیادی به ماشین شما می‌رساند که این موضوع می‌تواند هم باعث گرم شدن فضای داخلی ماشین شود و هم داشبورد و فرمان را به شدت آفتاب سوخته کند. آفتابگیر می‌تواند به صورت چشمگیری از این آسیب جلوگیری کند و در معرض دید عموم قرار داشته باشد، در این صورت می‌تواند یک محل خوب برای تبلیغات شده که به خوبی محصول یا خدمتی را در دید بسیاری از افراد قرار دهد.

قیمت آفتابگیر تبلیغاتی

قیمت آفتابگیر تبلیغاتی (Price-sunshade-promotional)؛ هزینه یک عدد آفتابگیر چیزی میان 50 تا 200 هزار تومان متفاوت است که وابسته به جنس و مدلی که دارد، تغییر می‌کند. برای سفارش تعداد بالا برای سایه‌بان تبلیغاتی باید با شماره تلفن‌های درج شده در وبسایت تماس بگیرید تا قیمت دقیق به شما داده شود و بهترین مشاوره در این زمینه برای شما انجام شود. اما آفتابگیر تبلیغاتی هدیه‌ای بسیار ارزان به شمار آمده که می‌توانید از آن برای تبلیغ کالا یا خدمات خود در کوچه و خیابان‌های مختلف استفاده کنید تا در معرض دید عموم قرار بگیرد.

سفارش آفتابگیر تبلیغاتی

سفارش آفتابگیر تبلیغاتی (Promotional-sunshades-order)؛ یعنی ثبت کردن سفارش خود در وبسایت بماگ که در مقابل معامله‌ای که ما با شما انجام می‌دهیم به شما در قبال واریز هزینه آفتابگیر تبلیغاتی بسیار باکیفیت تحویل خواهیم داد. قبل از خرید و ثبت سفارش به این موضوع توجه کنید که خرید آفتابگیر به صورت عمده بسیار برای شما مقرون به صرفه خواهد بود و شرکت ما تمام خدمات را از 0 تا 100 انجام می‌دهد. اگر می‌خواهید هدیه تبلیغاتی کادو بدهید، این مورد بهترین گزینه است.

چاپ آفتاب گیر تبلیغاتی

چاپ آفتاب گیر تبلیغاتی (Advertising sunshade printing)؛ یعنی چاپ تصویر، اعداد، المان و… روی سایه‌بان تبلیغاتی است که به واسطه دستگاه‌های باکیفیت ما انجام خواهد گرفت. سایه بان‌های تبلیغاتی فضای بسیار مناسبی دارند که شما به واسطه آن‌ها بتوانید کالا یا خدمات خود را روی آن تبلیغ کنید. به این دلیل که فضای زیادی دارند و در معرض دید عموم مردم هستند و شما می‌توانید از این فضا به صورت بهینه استفاده کنید.

سایه‌بان تبلیغاتی می‌تواند برای شما نقش‌های متفاوتی داشته باشد، یعنی شما میتوانید به عنوان آگهی کردن کالا یا خدمات خود استفاده کنید یا هم به عنوان یک هدیه به رانندگان و اطرافیان خود بدهید تا از آن روی ماشین خود استفاده کنند تا هم برند شما جلوی چشم آن‌ها باشد و هم به واسطه آن افراد جدید جذب برند شما شوند.

جنس آفتاب گیر تبلیغاتی

جنس آفتاب گیر تبلیغاتی (Promotional sunshade material)؛ یعنی مواد استفاده شده در ساخت آفتاب گیر که می‌تواند انواع متفاوتی داشته باشد. بهترین جنس آفتاب گیر از جنس پارچه شمعی است که به واسطه نوارهای مرغوب لبه دوزی می‌شود. سایه‌بان به واسطه دوفنر با بست محکم تشکیل شده است که می‌تواند به راحتی باز و بسته شود. در کنار این محصول می‌توانید یک کاور هم بگذارید که از جنس پارچه سوزنی است و سایه بان داخل آن قرار می‌گیرد.

اهمیت استفاده از آفتابگیر خودرو

اهمیت استفاده از آفتابگیر ماشین (importance-of-using-car-sunshade)؛ این محصول به منظور جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید استفاده می‌شود که با این کار مانع از رسیدن آسیب به لوازم خودرو مانند داشبورد، فرمان، صندلی می‌شود و در کنار این موضوعات می‌تواند از گرم شدن فضای داخل ماشین تا حد زیادی جلوگیری کند. این معضل معمولا در فصل گرمی مانند تابستان بسیار شایع است، از این رو می‌توانید از این فرصت استفاده کنید تا هم برند خود را روی آفتابگیر تبلیغ کنید و هم از این محصول به عنوان یک هدیه تبلیغاتی بهره ببرید که برند شما می‌تواند روی ماشین‌های زیادی دیده شود. در این صورت می‌توانید مشتریان بالقوه که در حال عبور و مرور هستند و نگاهی به برند شما می‌اندازند را به مشتریان بالفعل تبدیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
آخرین نوشته ها

هدایایی تبلیغاتی پول تیکت

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من