ماگ

ماگ، لیوانی از جنس‌ سرامیکی، فلزی، سفالی یا  شیشه‌ای است که از آن برای نوشیدن چای، قهوه، شربت، آب و دمنوش استفاده می‌شود. ماگ‌ از ابعاد 350 میلی لیتر تا 2 لیتر وجود دارد که می‌توانید برحسب نیاز، آن را خریداری کنید.

خرید ماگ

اگر قصد خرید ظروف تبلیغاتی از جمله ماگ را به صورت تکی دارید، ماگ مورد نظر خود را به تعداد معین در صفحه محصول سفارش دهید اما برای خرید به طور عمده، نیاز است با کارشناسان ما در تیم بماگ تماس حاصل کنید.

انواع ماگ

ماگ‌ها را از نظر جنس و کاربرد به چند دسته تقسیم می‌کنیم: 

ماگ حرارتی: نوعی از ماگ با جنس سرامیکی است که با تغییر دما ظاهری متفاوت به خود می‌گیرد. این نوع ماگ جادویی، از پرطرفدارترین ماگ‌هایی است که به فروش می‌رسد. نوعی دیگر از ماگ‌های حرارتی، ماگ هیتردار است که در زیر آن صفحه‌ای گرمکن وجود دارد که دمای لیوان را در درجه دلخواه برایتان نگه می‌دارد. ماگ هیتردار از ماگ‌های کادویی و شیک است.

ماگ فانتزی: ماگ‌های کارتونی و ماگ با طرح‌های کاریکاتوری از ماگ‌های فانتزی هستند که طرح‌های مختلف آن را در بماگ می‌توانید مشاهده کنید. این نوع ماگ‌، ظاهر زیبا و بانمکی دارد که مورد پسند بانوان و کودکان واقع می‌شود. 

ماگ قهوه: ماگ قهوه، می‌تواند ماگ مسافرتی، ماگ استارباکس، ماگ استیل یا ماگ با طرح قهوه باشد.

ماگ دمنوش: به ماگ‌های شیشه‌ای، درب‌دار و تراول ماگ، ماگ دمنوش گفته می‌شود. بعضی از افراد نوشیدن چای و دمنوش را در لیوان‌های شیشه‌ای می‌پسندن و برخی به دنبال حفظ دمای چای هستند؛ در نتیجه وابسته به نیازی که دارید اقدام به سفارش ماگ کنید.

خرید عمده ماگ

روند کاری در بماگ به این شکل است که شما می‌توانید ماگ را به صورت تک، عمده، خام و با طرح دلخواه خریداری کنید. برای خرید ماگ به طور عمده، باید به شماره تلفن 09158989340 تماس حاصل کنید. ما سفارش شما را ثبت کرده و آن را در سریع‌ترین زمان ممکن برایتان ارسال می‌کنیم. خرید عمده هزینه کمتری نسبت به سفارش تکی دارد؛ بنابراین اگر به دنبال خرید ماگ تبلیغاتی هستید با ما تماس بگیرید.

قیمت ماگ

قیمت هر عدد ماگ میان 100.000 الی 700.000 تومان است. این قیمت به جنس ماگ، نوع، کیفیت ساخت و هزینه چاپ روی آن بستگی دارد. ماگ‌های ساده ارزانترین نوع ماگ هستند که اگر لوگو، عکس یا طرحی بر روی آن چاپ شود، هزینه آن بیشتر می‌شود.

چاپ روی ماگ

چاپ روی ماگ شامل چاپ طرح، لوگو و عکس بر روی ماگ می‌شود. بر روی ماگ‌هایی که با منظور تبلیغات و برندینگ خریداری می‌شوند، لوگوی سازمانی آن شرکت حک می‌شود. اگر برای استفاده شخصی و هدیه خاص به دنبال ماگ می‌گردید، می‌توانید با سفارش چاپ عکس به سلیقه شخص مورد نظر او را خوشحال کنید.

چاپ ماگ تبلیغاتی: برای سفارش ماگ تبلیغاتی، لوگو و هر آنچه  که مد نظر دارید را، به تلگرام شماره درج شده در سایت ارسال کنید.

چاپ عکس رو ماگ: جهت سفارش چاپ عکس روی ماگ، عکس مد نظر خود را برایمان ارسال کنید تا به صورت باکیفیت بر روی ماگ دلخواه چاپ کنیم.

ماگ خام

ماگ خام هیچ نوع طراحی‌ای ندارد و آماده برای چاپ است. اگر صاحب کسب و کار با خدمات چاپ هستید، می‌توانید ماگ خام به تعداد بالا را با تماس با ما سفارش دهید.

قیمت ماگ خام

تعرفه ماگ خام بسیار کم‌تر از هزینه ماگ چاپی است.  قیمت ماگ خام به جنس ماگ و تعدادی که قصد سفارش دارید بستگی دارد و نمی‌توان قیمت دقیقی را برای آن بیان کرد.