ماگ فانتزی

ماگ فانتزی؛ به ماگی گفته می‌شود که طرح‌های فانتزی روی بدنه آن چاپ شده و ماهیت طرح‌ها خیالی هستند. ماگ های فانتزی موجود در این صفحه، با طرح‌های از پیش آماده ارائه شده‌اند و چنانچه خواستار چاپ طرح شخصی‌سازی شده هستید، این امکان برای شما وجود دارد. تنها کافیست طرح دلخواه خود را برای طراحان ما بفرستید، تا آن را با حالت استاندارد روی لیوان دسته‌دار انتخابی چاپ کنند.

فروشگاه اینترنتی بماگ سعی کرده است تا انواع مدل‌های لیوان دسته‌دار در طرح و انواع مختلف را در این صفحه قرار دهد، در این صورت شما می‌توانید خرید اینترنتی ماگ فانتزی را در کمترین زمان ممکن انجام دهید.

تراول ماگ فانتزی

تراول ماگ فانتزی ماگ سفری بوده که جنس بدنه آن حالت عایق دارد و درب این محصول از خروج دما تا حد زیادی جلوگیری می‌کند و باعث حفظ دمای مایعات داخل آن می‌شود. ماگ سفری فانتزی بیشتر مناسب کسانی است که می‌خواهند ماگ مسافرتی غیر رسمی داشته باشند؛ یعنی روی بدنه آن طرح‌ها و رنگ‌هایی  وجود دارد که آن را از حالت عادی و رسمی خارج می‌کند.

قیمت ماگ فانتزی

قیمت ماگ فانتزی از 150 هزار تومان شروع شده و وابسته به امکانات و ویژگی‌های مختلفی که دارد این قیمت تغییر می کند. برخی ویژگی‌هایی که افزایش قیمت ماگ فانتزی را به همراه دارد، شامل: جنس بدنه، متعلقات، میزان حجم نگه‌داری مایعات و... است.

خرید ماگ فانتزی

خرید ماگ فانتزی؛ یعنی خرید ماگ توسط شما در تعداد تک و انبوده، که از وبسایت بماگ امکان پذیر است. ماگ فانتزی عمده برای کسانی تعبیه شده است که می‌خواهند از آن استفاده تبلیغاتی داشته باشند. ما برای رفع نیاز تمامی خریداران، فروش عمده ماگ فانتزی را در کنار فروش تکی فراهم کرده‌ایم تا مقدار دلخواه خود را به ما سفارش دهند.

سفارش ماگ فانتزی

برای سفارش ماگ فانتزی تنها کافیست محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید، سپس با تعیین ویژگی‌هایی همچون تعداد مدنظر، کادو پیچ شدن ماگ و... سفارش خود را تکمیل نمایید. همچنین نکته دیگری که باید به آن توجه داشته باشید، چاپ طرح فانتزی دلخواه شما روی ماگ است. چاپ طرح فانتزی دلخواه از نکاتی است که باید به آن توجه داشته باشید و این خدمت در وبسایت ما برای شما مهیا شده  تا لیوانی با طرح دلخواه خود داشته باشید.

ماگ فانتزی دخترانه

ماگ فانتزی دخترانه به ماگ‌هایی گفته می‌شود که طرح‌های روی آن مورد پسند دختران بوده و بیشتر مدل‌های فانتزی دارند. در این صفحه سعی شده است تا طرح‌هایی دخترانه، اسپورت و پسرانه ارائه شود. اگر طرح ماگ فانتزی دخترانه موجود در سایت مورد پسند شما نیست، می‌توانید با ارائه طرح دلخواه به طراحان ما، مدل نظر خود را تحویل بگیرید.