پرچم

پرچم تبلیغاتی نوعی پرچم است که روی آن لوگوی کسب و کار نقش خواهد بست تا به نوعی تبلیغی باشد برای خدمات یا محصولات یک برند و درآمد آن را افزایش دهد. پرچم تبلیغاتی یک نوع هدیه اداری تبلیغاتی است که دارای عناصر هویت بصری یک کسب و کار است. شما با سفارش پرچم از سایت بماگ گزینه مناسبی برای تبلیغات بیزینس خود انتخاب کرده اید.

هیچ محصولی یافت نشد.

سفارش پرچم تبلیغاتی

سفارش پرچم تبلیغاتی با کارشناسان گرافیک سایت بماگ به موفقیت خواهد رسید. برای دریافت خدمات چاپ پرچم تبلیغاتی در سایت ما اقدام کنید و اگر نیاز به راهنمایی دارید با ما تماس بگیرید تا کارشناسان بماگ شما را نسبت به قوانین خرید پرچم در این سایت  راهنمایی کنند.

چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ روی پرچم دارای اصول مخصوص به خود است و این اصل ها برای ایجاد حداکثر کیفیت در محصول رعایت می‌شوند. به کار گرفتن نوع رنگ مناسب با پارچه پرچم، رعایت تناسب بین طراحی و هویت برند از مواردی هستند که در ثمر بخش بودن چاپ فوری پرچم اثرگذار هستند. تیم بماگ کار طراحی و چاپ پرچم بزرگ و کوچک و در تمام کاربری ها را دارد. چاپ پرچم ارزان که دارای کیفیت مطلوب باشد، تنها در بماگ ارائه می‌شود.

قیمت خرید پرچم تبلیغاتی

تعرفه خرید و طراحی پرچم تبلیغاتی بین 3.000.000 تومان الی 7.000.000 تومان است  و با توجه به نوع پرچم، رنگ های به کار رفته برای تولید پرچم، جنس پارچه بیرق بستگی دارد.