خودکار مدیریتی

هیچ محصولی یافت نشد.

خودکار مدیریتی چیست

خودکار مدیریتی قلمی است که با طرح های مدیریتی دیزاین می‌شود و برای هدیه دادن به مدیران کاربرد دارد. خرید خودکار مدیریتی گزینه ای ایده آل است که به کمک آن می‌توان هنرمندانه تبلیغات برند را انجام داد. کافی است که به یک سایت خدمات دهنده هدایای تبلیغاتی مراجعه کرده و سفارش طراحی و چاپ خودکار مدیریتی را ثبت نمایید.

خرید خودکار مدیریتی

خودکار مدیریتی ابزاری است که برای استفاده مدیران مناسب است زیرا دارای ظاهر شکیل و لاکچری است. طراحی مناسب رمز موفقیت در این سبک از تبلیغات است که در شرکت بماگ انجام می‌شود. منظور از دیزاین مناسب این است که المان های تبلیغاتی برند به گونه ای طراحی شوند تا مناسب و در شان مدیران باشد. جامعه مخاطب این خودکار خاص است و باید خودکاری مناسب آن طراحی کرد تا توسط آن ها استفاده شود. خرید خودکار تبلیغاتی که در آن نکات طراحی و مارکتینگ رعایت شده باشد به بیشتر شناخته شده کسب و کار شما کمک می‌کند.

قیمت خودکار مدیریتی

تعرفه خودکار مدیریتی از 200.000 تومان آغاز شده و تا 340.000 تومان ادامه دارد. این میزان بها در مقابل کیفیتی که در طراحی ارائه می‌دهیم ناچیز است. برای انتخاب یک خودکار مدیریتی مناسب با قیمت ارزان باید سفارش خود را نزد شرکت های معتبر ثبت کنید. عواملی که بر قیمت چاپ خودکار مدیریتی تاثیر گذار هستند شامل این موارد می‌شوند: سایز خودکار، جنس خودکار، تکنولوژی چاپ، نوع و سبک طرح پرینت گرفته شده بر روی خودکار

سفارش خودکار مدیریتی

در سایت بماگ به دو مدل مختلف می‌توان خودکار مدیریتی سفارش داد. در نحوه اول می‌توانید یک مدل آماده را سفارش دهید و در نحوه دیگری امکان سفارش خودکار سفارشی شده نیز وجود دارد. اگر دارای طرح خاصی برای پرینت گرفته شدن روی خودکار تبلیغاتی هستید، آن را به ما اعلام کنید. اگر طرحی مدنظر ندارید متخصصان ما اقدام به دیزاین طرح می‌کنند.

نقشی که روی خودکار مدیریتی چاپ می‌شود، شامل المان های تبلیغاتی مانند لوگو و شعار سازمانی هستند. ما از رنگ سازمانی شما نیز در طراحی خودکار مدیریتی استفاده می‌کنیم تا جنبه برندینگ کار کیفیت داشته باشد.

جنس خودکار مدیریتی

جنس خودکار مدیریتی از مواد لوکسی مانند فلز، چوب، شیشه، سرامیک و ... است. این نوع خودکار باید لاکچری و گران قیمت باشد بنابراین از این مواد در ساخت خودکار استفاده می‌شود.

چاپ خودکار مدیریتی

چاپ خودکار مدیریتی به روش های مختلفی انجام می‌شود و روش چاپ باید با جنس خودکار متناسب باشد. برای مثال اطلاعات تبلیغاتی به وسیله چاپ تامپو بر روی خودکار های پلاستیکی چاپ می‌شوند در صورتی که برای خودکار های فلزی، تکنولوژی حکاکی با لیزر استفاده می‌شود.