هدایای تبلیغاتی اداری

هدایای تبلیغاتی اداری به دسته‌ای از هدیه‌های تبلیغاتی گفته می‌شود که عموما جزو دسته محصولاتی‌اند که در اداره‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اگر خدمات و محصولات شما در اداره‌ها مشتری دارد استفاده از هدیه‌های تبلیغاتی می‌تواند کمک بزرگی در دیده شدن محصولات شما داشته باشد. برای ثبت سفارش و همچنین خرید هدیه‌های تبلیغاتی اداری کافی است از یک تماس با ما بگیرید یا از میان محصولات، نیازمندی خود را تامین کنید.

سفارش هدایای تبلیغاتی اداری

سفارش هدایای تبلیغاتی اداری از الزامات هر مدیر و کارفرمایی است که می‌خواهد هدیه‌ای کاربردی به کارکنان شرکت کادو بدهد. برای سفارش کادوهای اداری تبلیغاتی می‌توانید بر روی هر دسته از مواردی که می‌خواهید کلیک کنید و آن را به صورت عمده سفارش دهید تا شروع کار آماده‌سازی هدیه‌های اداری شما در شرکت بماگ آغاز شود.

انواع هدایای تبلیغاتی اداری

برای اینکه بهترین هدیه را برای کارکنان و اطرافیان خود خریداری کنید نیاز است تا تمامی هدیه‌هایی که در اداره هدیه داده می‌شوند را بشناسید، تا بتوانید از میان آن‌ها برترین انتخاب را داشته باشید. هدیه‌های ادارای هدیه‌هایی هستند که در سازمان‌ها زیاد دیده‌ می‌شوند و ارتباط زیادی به شغل دارند.

هدایای اداری تبلیغاتی از اجزای مختلفی تشکیل شده است که در بخش زیر آن‌ها را بیان می‌کنیم:

تقویم تبلیغاتی

تقویم تبلیغاتی یکی از کالاهایی است که به تعداد زیاد آن را در اداره هدیه می‌دهند و اولین انتخاب صاحبان کسب و کار است. تقویم تبلیغاتی جنبه‌ای شیک و تاثیر زیادی بر روی برندینگ مشاغل می‌گذارد. تقویم تبلیغاتی انواع مختلفی مانند بقویم رومیزی، دیواری، چوبی، زیر دستی، پالتویی و جیبی را دارد که می‌توانید چاپ لوگو و نشان شرکت خود، تبلیغاتی موثر ایجاد کنید.

تندیس تبلیغاتی

تندیس تبلیغاتی، نوعی دیگر از هدایای اداری است که برای قدردانی به مشتریان و افراد برجسته سازمان هدیه می‌شود. برای این که سازمانی حرفه‌ داشته باشید نیاز است به افرادی برای سازمان مهم هستند تندیس اهدا کنید تا دیگر افراد برای بهبود کار تشویق شوند. برای سفارش تندیس تبلیغاتی از بماگ وارد صفحه

جای کارت ویزیت

جای کارت ویزیت از ابزارهای ارگانایز کارت ویزیت و نظم محیط است که در تمامی مشاغل کاربرد دارد. استند کارت ویزیت از هدایای سازمانی‌ای است که هزینه کمی دارد و تبلیغات از طریق آن صرفه اقتصادی دارد در نتیجه اگر مدیری تازه کار هستید، جای کارت ویزیت هدیه سازمانی مناسبی است.

جا یادداشتی تبلیغاتی

جا یادداشتی تبلیغاتی وسیله‌ای اداری است که روی میز کار قرار می‌گیرد و اوراق را منظم می‌کند. در محیط‌های اداری نظم و سازماندهی اهمیت بالایی دارد در نتیجه جا یادداشتی هدیه سازمانی کاربردی‌ای است.

فولدر تبلیغاتی

فولدر تبلیغاتی بسته‌ای برای نگهداری کارت ویزیت، کاغذ یادداشت و اوراق اداری است که برای تبلیغات کاربردی است. پوشه تبلیغاتی متریال متفاوتی دارند که هزینه هر کدام با دیگری متفاوت است. برای دریافت اطلاع بیشتر در مورد فولدر تبلیغاتی بر روی لینک درج شده کلیک کنید.

بج سینه تبلیغاتی

بج سینه تبلیغاتی، طرحی کوچک از جنس فلز، پلاستیک یا چوب است که افراد سازمان، شرکت، اداره یا افراد در همایش و مراسمات از آن استفاده می‌کنند. بج سینه هویت گروهی از افراد که در یک حوزه با هم اشتراک دارند را نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید هدیه‌ سازمانی کوچکی تهیه کنید، بج سینه هدیه‌ای شایسته است.

خودکار و قلم تبلیغاتی

خودکار و قلم در همه اداره‌های جهان استفاده می‌شود و بعید است کسی از آن استفاده نکند. خودکار از محبوب‌ترین هدیه‌هایی است که در سمینارها و سازمان‌ها هدیه داده می‌شود. از بهترین خودکارهای تبلیغاتی می‌توان از خودکار یوروپن است که جز هدایای لوکس و نفیس سازمانی به شمار می‌رود که به عنوان ایده هدیه تبلیغاتی نیز استفاده می‌شود.

 زونکن تبلیغاتی

اگر قصد خریداری زونکن تبلیغاتی برای اداره را دارید به جای درستی آمده‌اید، سایت بماگ با چاپ لوگو و نام برند شما بر روی زونکن نیاز تبلیغاتی شما را برطرف خواهد کرد. برای سفارش چاپ و ساخت زونکن با کیفیت بالا، زونکن را در بماگ سفارش دهید.

پرچم تبلیغاتی

پرچم تبلیغاتی، پرچم‌هایی هستند که برای تشریفات رویداد خاص استفاده می‌شوند یا مانند لوگو نمادی برای یک برند شناخته شده هستند. چاپ و سفارش انواع پرچم‌های تبلیغاتی از جمله پرچم تشریفاتی، رومیزی و ساحلی در بماگ پذیرش می‌شود.

پیکسل هدیه

پیکسل هدیه یا سنجاقی کادویی؛ قطعه‌ای که ممکن است با استفاده از جنس‌های مختلف در شکل‌های گوناگون دیده شود. این وسیله روی آن تصویری وجود دارد و در پشت آن سنجاقی وجود دارد که امکان چسبیدن آن به کیف، لباس یا سایر وسایل شخصی را ممکن می‌سازد. پیکسل تبلیغاتی یکی از مواردی است که وبسایت بماگ برای شما کاربران به ارمغان آورده تا بتوانید به افراد سازمان خود هدیه بدهید.

سررسید

سررسید یا سالنامه یکی از کادوهای اداری است که شما می‌توانید به مناسبت‌های مختلف به افراد سازمان خود هدیه دهید و آرم تجاری خود را روی آن به ثبت برسانید. در این صورت می‌توانید روی تبلیغات برندینگ خود حساب کنید.

کیف تبلیغاتی

کیف تبلیغاتی؛ نوعی هدیه تبلیغاتی است که برای نگهداری وسایل استفاده می‌شود و معمولا از سمت بالا باز می‌شود که شما می‌توانید با کمی شخصی سازی توسط وبسایت بماگ روی آن برند خود را به ثبت برسانید تا تبلیغات برند خود را برای افراد سازمان یا اشخاص مخلتف انجام دهید.

برگه یادداشت تبلیغاتی

برگه یادداشت تبلیغاتی؛ این کادو هم کاربردی بوده و هم می‌توانید به دست افراد سازمان خود بسپارید تا از آن در سازمان یا مکانی غیر از اداره شما استفاده کنند تا برند شما در مکان‌های مختلف دیده شود.

ویژگی‌های هدیه سازمانی

ویژگی‌های هدیه سازمانی؛ برخی از مزایای کادوهای اداری در وبسایت بماگ باعث می‌شود تا هر شخصی بخواهد از صفحه سایت ما پیشکش‌های اداری خود را تهیه کنند، زیرا مقرون به صرفه بوده و سلیقه‌های مختلفی را پوشش داده تا هر شخصی بخواهد از این سایت خرید کند.

انواع ست هدیه سازمانی

انواع هدیه سازمانی در این وبسایت موجود بوده و شما می‌توانید بسیاری از پک‌ها و ست‌های تبلیغاتی را در این وبسایت به ثبت برسانید تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن برای شما آماده شده و در دست ارسال قرار بگیرد.

پک هدیه اداری

پک هدیه اداری؛ یعنی کادوهای مختلف که در یک پک یا بسته بندی قرار گرفته‌اند و مقاصدی تبلیغاتی در پشت آن‌ها وجود دارد. به عنوان مثال برای اینکه سازمان‌ها بتوانند به صورت حرفه‌ای روی برندینگ خود کار کنند و هم دل افراد سازمان خود را بدست بیاورند، سررسید تبلیغاتی، خودکار تبلیغاتی، دفترچه یادداشت تبلیغاتی و... را در یک بسته یا پک قرار می‌دهند و به افراد سازمان خود در مناسبت‌های مختلف هدیه می‌دهند. همچنین همین اتفاق می‌تواند برای مشتریان سازمان هم رخ بدهد و پس از عقد قرارداد از سازمان و کسب و کارهای مختلف هدیه دریافت کنند.