سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر به نوعی از سررسید گفته می‌شود که در طراحی آن از قفل‌های کلاسوری استفاده شده است. در صورتی که نیاز به خرید سررسید تبلیغاتی ارگانایزر دارید می‌توانید از طریق وب سایت بماگ؛ ارائه دهنده انواع هدیه‌های تبیلغاتی استفاده کنید. توجه داشته باشید که سررسید‌های ارگانایزر در ست مدیریتی وجود دارند.

ارگانایز سررسید نوعی دفتر بوده که در صفحات داخلی آن روزهای تقویم شمسی گذاشته شده است. سررسید ارگانایز مدیریتی به دلیل داشتن تاریخ در صفحات داخلی، بسیار مناسب برای مناسبت‌ها و یادداشت‌ها است.

شما می توانید از سررسید ارگانایز برای تبلیغات برندینگ استفاده نموده تا لوگو و برند شما در ذهن مخاطبین ثبت گردد. با توجه به امکان سفارشی سازی این سررسیدها شما به راحتی می‌توانید در صفحات داخلی، آرم یا نشان تجاری خود را ثبت و یا در صفحات اختصاصی به معرفی محصولات و خدمات خود بپردازید. از این رو به دلیل قابلیت‌های زیاد این سالنامه در موضوع تبلیغات، به آن سررسید تبلیغاتی نیز می‌گویند.

قیمت سررسید ارگانایزر

به طور معمول شما باید برای سررسید ارگانایز هزینه‌ای مابین 100 تا 400 هزارتومان بپردازید که علت تفاوت آن، معمولا به جنس کاغذ استفاده شده، جنس جلد، تعداد برگه‌ها، داشتن قفل کلاسوری، گلاسه بودن صفحات و ابعاد آن بستگی دارد. شما می‌توانید وابسته به نیاز خود برخی از امکانات را روی سالنامه خود بگذارید و مطابق با نیاز مخاطبانتان موارد دیگر را حذف کنید.

خرید سالنامه ارگانایز

شما با خرید سررسید ارگانایز برای کسب و کار خود می‌توانید اهدافی همچون: جذب مشتری بیشتر و سرمایه گذاری روی آینده مالی را انجام دهید. ناگفته نماند می توانید خرید خود را به صورت کلی و یا تکی نیز انجام دهید؛ زیرا برخی از افراد هستند که به دلیل قابلیت‌های سررسید ارگانایزر، آن را برای برنامه‌ریزی خود می‌خرند و در آن برنامه آینده خود را می‌نویسند.

سفارش سر رسید ارگانایزر

سفارش سررسید ارگانایزر می‌تواند در راستای اهداف برندینگ و سرمایه‌گذاری روی آینده مالی شرکت انجام شود. با هدیه دادن این سالنامه به مشتریان علاوه بر  تاثیر زیادی می‌توانید روی ذهن او بگذارید با هربار استفاده از سالنامه ارگانایزر همواره برند شما جلوی چشم این فرد قرار می‌گیرد.

شما با اهداء هدیه تبلیغاتی مانند سررسید ارگانایزر، روی یک نفر تاثیر نمی‌گذارید؛ در واقع با این کار شما روی دسته‌ای از افراد سرمایه‌گذاری می‌کنید، تا در خریدهای آینده‌شان، استفاده از محصولات و خدمات برند شما را ترجیح بدهند.

طراحی سررسید ارگانایزر

طراحی سررسید ارگانایزر بسیار مهم است؛ شاید شما هزینه زیادی روی سفارش و چاپ انجام دهید، اما با طراحی غیر اصولی نمی‌توانید به اهداف تبلیغاتی خود برسید. از این رو باید طراحی استاندارد سر رسید ارگانایز را به شرکتی باتجربه بسپارید، که سال‌های زیادی در این راستا فعالیت داشته و می‌تواند به درستی جذب مشتری را به واسطه دیزاین سالنامه ارگانایز انجام دهد. بماگ سال‌های زیادی است که در حوزه طراحی گرافیک نمونه‌های موفق ارائه داده است و شما می توانید سررسید مد نظر خود را به صورت سفارشی سازی شده تحویل بگیرید.

 چاپ سالنامه ارگانایز

قبل از چاپ سالنامه ارگانایز، حتما تمامی نمونه کارهای موجود را چک کنید و قیمت‌های هر سالنامه را با یکدیگر مقایسه کنید. در این صورت می‌توانید بهترین جنس را از میان موارد موجود انتخاب کرده و آن را چاپ کنید. این موضوع می‌تواند روی ماندگاری سررسید در مدت طولانی بسیار تاثیرگذار واقع شود، که در نهایت به ثبت برند در ذهن مشتری می‌انجامد. به موجب این کار، مخاطب در خریدهای بعدی قطعا به سمت خرید از محصولات یا خدمات شما سوق پیدا می‌کند.

سفارشی سازی سررسید ارگانایز در بماگ

ما در بماگ سعی بر این داریم تا بتوانیم سررسید مدیریتی را تا حد امکان سفارشی سازی انجام دهیم، این طراحی اختصاصی باتوجه به درخواست مشتری انجام می‌شود. شما می‌توانید روی تمام جنبه‌های یک سررسید، اختصاصی‌سازی را در دستور کار قرار دهید.