هدایا تبلیغاتی دیجیتال

هدایا تبلیغاتی دیجیتال به مجموعه‌ای از هدیه‌های تبلیغاتی گفته می‌شود که با اهداف تبلیغی طراحی می‌شوند. نمونه رایج این هدیه‌های دیجیتال تبلیغاتی را می‌توان فلش‌های تبلیغاتی در نظر گرفت. اگر نیاز به برندینگ اصولی و حرفه‌ای دارید استفاده از بهترین هدیه تبلیغاتی یعنی هدیه‌های دیجیتال می‌تواند بهترین گزینه باشد. برای ثبت سفارش خرید فلش تبلیغاتی و دیگر محصولات دیجیتال تبلیغی یک تماس فاصله دارید!

هیچ محصولی یافت نشد.

سفارش هدایای تبلیغاتی دیجیتال

سفارش هدایای تبلیغاتی دیجیتال از اقداماتی است که مدیران برای مراسمات و تشریفات در اولویت قرار می‌دهند تا با چاپ لوگو و نام برند بر روی آن بتوانند تبلیغات و برندینگ عالی‌ای داشته باشند. از خدماتی که شرکت بماگ عرضه می‌کند، چاپ هدایای تبلیغاتی دیجیتال با کیفیت است که می‌توانید آن را برای دوست‌داران، همکاران و کارکنان خود تهیه کنید و به آنان هدیه دهید. خرید هدیه‎‌های تبلیغاتی دیجیتال نوعی از مارکتینگ است که با هدف تبلیغات در میان عموم رایج است در نتیجه اگر به دنبال هدیه‌ای مناسب برای سمینار‌ها و کنفرانس‌ها هستید، ما به شما سفارش هدایای تبلیغاتی دیجیتال را پیشنهاد می‌کنیم.

انواع هدایای تبلیغاتی دیجیتال

هدیه تبلیغاتی دیجیتال می‌تواند فلش، اسپیکر، شارژر همراه،موس و … باشد که می‌توانید لوگو یا شعار تبلیغاتی خود را بر روی آن حک کنید و به بازاریابی برونگرای کسب و کارتان کمک شایانی کنید. در نسل امروز هدیه‌های دیجیتال استقبال زیادی دارند و تمامی افراد در طول روز از آن می‌کنند پس اگر می‌خواهید هدیه‌ای کاربردی و پرمصرف کادو دهید، هدایای تبلیغاتی دیجیتال گزینه مناسبی هستند. در بخش زیر تمامی کلاهای دیجیتال که به از آن برای تبلیغات استفاده می‌شود را توضیح می‌دهیم:

اسپیکر تبلیغاتی

اسپیکر تبلیغاتی، اسپیکری است که بر روی بخشی از آن نام برند و لوگوی شرکت تبلیغ کننده حک شده و جنبه تبلیغاتی دارد. اکثر افراد در اوقات فراغتی که دارند به موسیقی گوش می‌دهند و از آن لذت می‌برند، شما با خرید اسپیکر تبلیغاتی برای این دسته از افراد می‌توانید علاوه بر مارکتینگ، نیاز آنان را برطرف کنید.

فلش تبلیغاتی

فلش تبلیغاتی کالایی دیجیتال است که در هر محیطی، به ویژه محیط‌های شرکتی به آن نیاز دارند. از فلش تبلیغاتی برای ذخیره‌ فایل‌ها و اشتراک آن استفاده می‌شود. فلش علاوه بر قابل حمل بودن، هزینه مناسبی دارد به همین دلیل یکی از اولین انتخاب‌های افراد برای هدیه تبلیغاتی، فلش تبلیغاتی است. اگر شغل شما در حوزه آموزش و ارائه فایل است، با سفارش فلش تبلیغاتی کار خود را حرفه‌ای کنید.

پاوربانک تبلیغاتی

پاور بانک تبلیغاتی یکی از اقلام دیجیتال است که از آن برای شارژ کالاهای دیجیتال مانند موبایل استفاده می‌شود. با عرضه پاور بانک تبلیغاتی به مشتریان کمک می‌کنید آسودگی بیشتری در طول روز داشته باشند و هر جایی که شارژ تلفن آنان به پایان رسید، بتوانند مجدد آن را شارژ کنند. با اختصاصی کردن پاور بانک و چاپ لوگو بر روی آن، اهداف بازاریابی موسسه خود را ارتقا دهید.

موس تبلیغاتی

موس تبلیغاتی از سخت‌افزارهای دیجیتال است که در شرکت‌ها و سازمان‌ها بیشتر به کار برده می‌شود. موس از لوازم پرمصرف اداری است که شما می‌توانید از این فرصت استفاده کنید و با تبلیغاتی کردن آن، بازدهی تبلیغات و فروش را بیشتر کنید. اگر به دنبال هدیه برای شرکت‌ها هستید که هزینه مناسبی داشته باشد، موس تبلیغاتی از بهترین هدیه‌های سازمانی و دیجیتال شمرده می‌شود که می‌توانید به تعداد عمده آن را از بماگ سفارش دهید.

لوازم جانبی موبایل تبلیغاتی

لوازم جانبی موبایل شامل باتری موبایل، شارژر، هندزفری، آداپتور و کاور تلفن همراه است که اگر نام و برند خود را بر روی آن حک کنید، لوازم جانبی موبایل را با اهداف تبلیغاتی طراحی کرده‌اید. در هدیه تبلیغاتی که در نظر گرفته‌اید باید به این نکته توجه کنید که هدیه تبلیغاتی باید به گونه‌ای باشد که بیشتر افراد تمایل استفاده از آن را داشته باشند و در زندگی روزمره‌شان کاربرد داشته باشد؛ لوازم جانبی موبایل هدیه تبلیغاتی پرکاربرد و اقتصادی است.

قیمت هدایای تبلیغاتی دیجیتال

قیمت هدایای تبلیغاتی دیجیتال وابسته به نوع کالایی که می‌خواهید هدیه دهید متفاوت است. قیمت اسپیکر تبلیغاتی بی‌شک هزینه بیشتری نسبت به لوازم جانبی موبایل دارد. برای اطلاع از قیمت هر هدیه دیجیتال بر روی دسته‌بندی آن کلیک کنید.