ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی یکی از مناسب ترین هدایایی است که می‌تواند باعث مشهور شدن بیزینس شما شود. مهم است که سفارش طراحی این مورد را به شرکت های با تجربه ای بسپارید که در بازاریابی هم دانش داشته باشند. راه های زیادی برای ترویج خدمات و محصولات شرکت ها وجود دارد و دیزاین ساعت های اهدایی مناسب هستند. با شرکت بماگ هدایای خود را به صورت سفارشی دیزاین کنید. برای خرید ساعت دیواری تبلیغاتی و دیگر انواع، از محصولات ما بازدید نمایید.

هیچ محصولی یافت نشد.

قیمت ساعت تبلیغاتی

تعرفه طراحی و چاپ ساعت تبلیغاتی بین 7.000.000 تومان الی 20.000.000 تومان است. قیمت ساعت تبلیغاتی را بر اساس اینکه نوع ساعت کدام است و اندازه آن چه میزان است تعیین می‌کنند. همچنین سبک طراحی و رنگ بندی استفاده شده برای چاپ ساعت در قیمت آن تاثیرگذار هستند. برای اینکه بتوانید بهترین تبلیغات را با ساعت های مختلف داشته باشید، سفارش چاپ ساعت تبلیغاتی را در سایت ما ثبت کنید.

سفارش ساعت تبلیغاتی

سفارش ساعت تبلیغاتی به این گونه انجام می‌شود که شما با تیم پشتیبان بماگ تماس می‌گیرید تا سفارش اولیه خود را ثبت نمایید. بعد از آن قیمت کار به شما اعلام خواهد شد که بر اساس آن می‌توانید تصمیم بگیرید که فرایند طراحی و چاپ انجام شود. تنها کافی است برای ثبت سفارش ساعت تبلیغاتی با ما تماس بگیرید.

چاپ ساعت مچی تبلیغاتی

چاپ ساعت مچی تبلیغاتی دارای اصول و مراحلی است که به طور پیوسته انجام می‌شود و خروجی آن یک پرینت عالی است که انجام خواهد شد. برای اینکه عمل چاپ ساعت های مچی به درستی انجام شود باید از این اصول پیروی شود:

  • سایز چاپ طرح باید مناسب با سایز ساعت باشد
  • از علائمی استفاده شود که به خوبی بتوانند تبلیغاتی بودن را برسانند برای مثال لوگو مهمترین قسمتی است که باید مورد استفاده قرار بگیرد
  • برای اینکه بتوانیم از عناصر تبلیغاتی کسب و کار به درستی استفاده کنیم باید لوگو و نوشتار های لازم که مشخصات شرکت هستند را در جای مناسب از ساعت قرار دهیم
  • از تایپوگرافی درست برای نوشتار های ساعت استفاده شود تا پیام تبلیغاتی در بهترین وجه ممکن اضافه شود

فرایند چاپ ساعت در فروشگاه بماگ به طوری انجام می‌شود که تمام این اصول پوشش داده شوند و کیفیت چاپ با دستگاه های مجهز به اندازه عالی بالا است.

ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی عبارت است از ساعتی که برای تبلیغ کردن نام یک برند از آن استفاده می‌شود و از جنس های مرغوب ساخته می‌شود تا بتواند خدمات یک برند را به طور موثر به بازار هدف معرفی کند. روش های مختلفی برای تبلیغات استفاده می‌شوند که ساخت و طراحی ساعت تبلیغاتی یک مورد از آن ها است. ساعت تبلیغاتی همواره توسط فرد حمل می‌شود و این گونه است که تبلیغات برند شما به طور دائم انجام می‌شود.

ساعت های تبلیغاتی دیواری با داشتن دوام بالا سال ها می‎‎توانند کار تبلیغات برند شما را انجام دهند تا محصولات یا خدمات کسب و کار شما بیشتر به افراد معرفی شود. تبلیغات کردن همیشه دارای هزینه های زیادی است که می‌شود آن را با هزینه های کم انجام داد. یکی از گزینه های تبلیغ کردن این است که روی ساعت های تبلیغاتی سرمایه گذاری کنید. ساعت های تبلیغاتی در طیف های گسترده ای از نظر رنگ، سایز، مواد سازنده، نوع کاربر و سبک طراحی موجود هستند که به تناسب نیاز سازمان خود می‌توانید از این میان انتخاب کنید.

انواع ساعت تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی دارای انواع مختلفی است و ساعت های دیواری، رومیزی و مچی از انواع آن هستند:

ساعت دیواری تبلیغاتی

ساعت دیواری تبلیغاتی یک انتخاب مناسب برای شرکت هایی است که قصد تبلیغ نام برند خود را دارند. قرار داده شدن ساعت های تبلیغاتی در نقاط مناسبی از شرکت دیگر می‌تواند تبلیغ کننده برند شما برای تمام افرادی باشد که به داخل آن محیط رفت و آمد دارند.

باید به شکلی هنرمندانه روی این ساعت ها لوگو و نشان واره را چاپ کرد تا طرح ساعت تداعی کننده سازمان باشد و ارزش های آن را نمایش دهد.

ساعت رومیزی تبلیغاتی

ساعت های رومیزی تبلیغاتی گزینه مناسب دیگری است که با استفاده از آن ها می‌توان برند خود را در معرض آشنایی بیشتر افراد قرار داد. برای اینکه فرایند تبلیغات از طریق ساعت های رومیزی تبلیغاتی افزایش پیدا کند باید کار طراحی و چاپ این ساعت ها را به افراد مسلط به امر طراحی و تبلیغات بسپارید. شرکت بماگ با داشتن گرافیست های خبره بهترین طرح تبلیغاتی را برای ساعت های مختلف دیزاین کرده و در اختیار شما قرار می‌دهد.

ساعت مچی تبلیغاتی

ساعت مچی تبلیغاتی ساعتی است که برای استفاده های فردی طراحی می‌شود و می‌تواند به خوبی نماینده ای برای تبلیغ کردن برند شما باشد. ساعت های مچی با طرح های گوناگون تولید شده و می‌توانند توسط افراد زیادی استفاده شوند و سهم بازار شما را افزایش دهند.