09158989340

هدیه های تبلیغاتی برای استارتاپ ها

هدیه های تبلیغاتی برای استارتاپ ها عبارت است از کادو هایی که شرکت های استارتاپی برای تبلیغ کسب و کار خود به افراد اهدا می‌کنند. اگر به تازگی کسب و کاری استارتاپی راه اندازی کرده اید و در جستجوی هدیه مناسبی هستید، این مقاله را مطالعه کنید. امروزه با توجه به ازدیاد کادو های تبلیغاتی تشخیص این که کدام هدیه برای چه سازمانی مناسب است کاری دشوار است و حتما پیش از انتخاب هدیه سعی کنید که اطلاعات لازم را جمع آوری کنید تا بتوانید بهترین کادوی تبلیغاتی برای استارتاپ را انتخاب کنید.

هدایای تبلیغاتی مناسب برای استارتاپ ها کدامند؟

هر شرکتی که تاسیس می‌شود به تبلیغات بهینه احتیاج دارد خصوصا اگر کسب و کار استارتاپی باشد. نخستین اصلی که در مورد انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب باید در نظر گرفته شود این است که میزان بودجه خود را بسنجید. مورد دیگر این است که هویت شرکت و محصولات یا خدمات آن در انتخاب هدیه تبلیغاتی باید مورد نظر واقع شوند. اگر به صورت کلی با کادو تبلیغاتی آشنایی ندارید، می‌توانید مقاله «هدیه تبلیغاتی چیست؟» را مطالعه کنید.

متناسب با سلیقه و علاقه مشتریان

شما باید درک درستی از کسانی که قرار است به آن ها هدیه بدهید داشته باشید برای مثال شغل آن گروه خاص یا رده سنی آن ها چگونه است؟

در معرض دید مخاطبان جدید

هدیه تبلیغاتی علاوه بر قابل استفاده بودن برای افراد باید با آن ها همراه باشد تا دیگران هم با دیدن هدیه از وجود برند شما آگاه شوند.

کارایی و کاربرد

هدیه اگر کاربردی نباشد توسط فرد دور انداخته خواهد شد بنابراین کاربرد داشتن هدیه شرکت های استارتاپی مهم است.

لوگو و اطلاعات شرکت

هدف از هدیه دادن توسط مشاغل استارتاپی تبلیغات برند است در نتیجه باید حتما لوگو و اطلاعات شرکت را به درستی و خوانا بر روی هدیه چاپ کنند.

اهمیت کادو های تبلیغاتی مناسب برای استارتاپ ها

انتخاب و اهدای هدایای مناسب برای مشاغل استارتاپی دارای اهمیت زیادی است زیرا دارای منافع زیادی است که در این قسمت به آن ها پرداخته ایم.

  • با هدیه های تبلیغاتی می‌توانید مشتریان وفادار ایجاد کنید
  • گستره معرفی برند افزایش پیدا خواهد کرد
  • به کمک این هدایا بازدهی تبلیغات افزایش خواهد یافت
  • کمک به پیشرفت و بزرگتر شدن کسب و کار استارتاپی
  • هدیه دادن یک روش ارزان تر برای شرکت های نوپای استارتاپی است
  • هدیه دادن یک روش مناسب برای شرکت تازه کار است تا تبلیغات هدفمند انجام دهد و به افراد خاصی تبلیغات را ارائه کند

بهترین کادو های تبلیغاتی برای استارتاپ ها کدام هستند؟

هدیه هایی که می‌توانید برای شرکت استارتاپی داشته باشید متنوع و مختلف هستند. شما باید با توجه به کسب و کار خودتان انتخاب کنید که کدامیک از هدیه های تبلیغاتی دارای اثر بخشی بیشتری است. بماگ یک لیست از کادو های تبلیغاتی مناسب برای استارتاپ ها را آماده کرده است:

جاکلیدی تبلیغاتی

اگر شما مایل هستید بهای اندکی بابت هدیه تبلیغاتی بپردازید اما تاثیر گذاری هدیه کاهش نیابد، بهترین گزینه جاکلیدی تبلیغاتی است. این یک هدیه کاربردی خاص و جذاب است که در دیده شدن کسب و کار شما نقش بسزایی خواهد داشت.

کابل شارژر تبلیغاتی

کابل شارژر تبلیغاتی مناسب افرادی است که در نگهداری وسایل شارژ خود دقت لازم را ندارند. بنابراین اهدا کردن شارژر های تبلیغاتی یک راه مناسب برای هدیه دادن به چنین افرادی است تا بتوانند به کمک آن تجهیزات همراه خود را شارژ کنند.

کیف تبلیغاتی

برای افرادی که تجهیزات زیادی برای حمل دارند یک کیف مناسب تبلیغاتی گزینه ای کاربردی و مورد علاقه است. به عنوان یک شرکت استارتاپی خواهید توانست حتی کالا های تبلیغاتی دیگر را نیز در کیف ها گذاشته و آن را اهدا نمایید. کیف های تبلیغاتی دارای جنس های مختلفی ار جمله چرم مصنوعی هستند.

برگه یادداشت تبلیغاتی

برگه یادداشت برای تبلیغات برند گزینه ای ارزان و مناسب است. با صرفه هزینه ای اندک اقدام به طراحی و چاپ برگه های یادداشت با طرح فوق العاده کنید. برای اینکه کیفیت کار حداکثر باشد باید لوگو و مشخصات تماس با شرکت در برگه های یادداشت به درستی قرار داده شده باشند.  

فولدر تبلیغاتی

افرادی که با کاغذ سرو کار دارند همیشه دنبال چیزی هستند که به کمک آن بتوانند به فایل های خود نظم بدهند. بنابراین فولدر گزینه ای مناسب برای هدیه دادن به این افراد است. آدرس و مشخصات یا حتی جملات انگیزشی را روی این کالا چاپ کرده و آن را هدیه دهید.

سررسید نفیس

سررسید نفیس تبلیغاتی عبارت است از سالنامه هایی که متمایز از سایر سررسید ها طراحی می‌شوند. از طراحی داخل گرفته تا طرح روی جلد همه خاص و لوکس هستند. ممکن است از جنس های کاغذ خاص و یا چرم برای جلد استفاده شود.

تیشرت تبلیغاتی برای استارتاپ ها

انتخاب تیشرت تبلیغاتی برای بیشتر شناخته شدن کسب و کار استارتاپی گزینه مناسبی است. تصور کنید که افراد یک شرکت همه دارای تیشرت های یکسان باشند به این صورت علاوه بر تقویت حس اتحاد و همکاری، تبلیغات برند شما نزد مراجعان به شرکت استارتاپ انجام می‌شود. همچنین شما می‌توانید تیشرت های تبلیغاتی را با نشان شرکت خود چاپ کرده و بین افراد مناسب آن ها را پخش کنید.

خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی همیشه یک کالای هدیه مناسب بوده است و حتی برای شرکت های استارتاپی نیز مناسب است. استارتاپ ها می‌توانند در رویداد های مختلف اقدام به طراحی و چاپ خودکار تبلیغاتی کنند و آن را با هدف تبلیغ برند اهدا نمایند. برای مثال در پایان یک همایش که توسط شرکت استارتاپ برگزار شده است می‌توان خودکار را به افراد تقدیم کرد.

فلش مموری تبلیغاتی برای استارتاپ ها

فلش مموری تبلیغاتی یک فضای ذخیره سازی متحرک است که امکان نگه داشتن اطلاعات را به فرد می‌دهد بنابراین اهدای این کادو به افرادی که مشاغل اداری دارند مناسب است.

ساک خرید پارچه ای

ساک خرید پارچه ای گزینه ای دوست دار محیط زیست است که با اهدای آن می‌توان در جهت سلامت محیط نیز مفید واقع شد. این ساک های پارچه ای یک نوع هدیه مقرون به صرفه هستند که حاوی شماره تلفن شرکت استارتاپی خواهند بود تا به خوبی نام یک برند را تبلیغ نمایند.

ظروف تبلیغاتی برای استارتاپ ها

ظروف تبلیغاتی مانند ماگ تبلیغاتی مورد مفید دیگری است که به وسیله آن می‌توان هدیه مناسبی برای افراد تهیه دید. این مورد کاربرد زیادی در زندگی روزمره دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
آخرین نوشته ها

هدایایی تبلیغاتی پول تیکت

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من