تیشرت آستین بلند تبلیغاتی

تیشرت آستین بلند تبلیغاتی نوعی از تی شرت است که با هدف تبلیغ نام یک کسب و کار دیزاین می‌شود و به فروش می‌رسد تا مشتریان آن بیزینس را به حداکثر برساند. در وب سایت بماگ می‌توانید سفارش دیزاین این نوع از تیشرت ها را بدهید تا با طرح های منحصر بفرد دلخواه شما تولید شوند. همچنین امکان تولید تیشرت آستین کوتاه در هر تعدادی با شرکت بماگ وجود دارد. اگر از لحاظ زمانی محدودیت دارید، پیشنهاد می‌کنیم تیشرت تبلیغاتی آستین بلند را به صورت آماده خرید کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.

سفارش تیشرت آستین بلند تبلیغاتی

سفارش تیشرت آستین بلند تبلیغاتی؛ یعنی ثبت سفارش از سوی شما در وبسایت بماگ است که سعی ما براین است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن کار شما آماده شود تا بتوانید بیشترین بهره را از لباس سفارش داده خود، داشته باشید. زمان آماده شدن این کار معمولا با مدل تی‌شرت یقه گرد برابر است.

چاپ روی تیشرت آستین بلند تبلیغاتی

چاپ روی تیشرت آستین بلند تبلیغاتی؛ یعنی چاپ کردن موارد دلخواه سفارش داده شما روی لباس آستین بلند که می‌تواند بار تبلیغات کسب و کار شما را روی دوش خود بکشد. به این دلیل که لباس تی‌شرت تبلیغاتی محسوب می‌شود.

قیمت چاپ تیشرت آستین بلند تبلیغاتی

قیمت چاپ تیشرت آستین بلند تبلیغاتی؛ دستمزد وبسایت بماگ از این معامله و چاپ روی تیشرت معمولا بین 2.000.000 تا 10.000.000 است. ما تضمین می‌کنیم که تقریبا هزینه چاپ با مدل تی شرت آستین کوتاه اصلا تفاوتی نخواهد داشت.