09158989340

راهنمای خرید ساک تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی نوعی ساک است که از جنس های مختلفی مانند پارچه و اسپان باند و … ساخته می‌شود. روی ساک تبلیغاتی طرح هایی از هویت بصری یک سازمان چاپ می‌شود تا تبلیغی برای آن باشد. برای خرید یک ساک دستی تبلیغاتی مناسب باید به جنس و نوع طراحی آن توجه کرد. همچنین تناسب طرح، رنگ و اندازه کیف با کاربردی که دارد، دیگر موردی است که باید در نظر گرفته شود. انواع مختلفی از هدایای تبلیغاتی لاکچری در سایت بماگ موجود شده است که با قیمت مناسب به فروش می‌رسند.

پارامتر های مهم در خرید ساک تبلیغاتی

خریدن ساک تبلیغاتی دستی کاری است که باید با توجه به چند مورد انجام شود تا بهترین کیفیت تامین شود. موارد مهمی که باید در نظر گرفته شود شامل جنس، اندازه، نوع طراحی و کاربرد ساک های تبلیغاتی است.

انواع ساک تبلیغاتی

ساک تبلیغاتی در جنس های مختلفی ساخته و فروخته می‌شود. توجه کردن به ویژگی های هرکدام از جنس های ساک تبلیغی مورد مهمی است که نوع ساک را با کاربرد موردنظر تطبیق می‌دهد.

ساک پارچه‌ای تبلیغاتی

ساک پارچه‌ای تبلیغاتی خود شامل چند نوع از پارچه های مختلف است که آن ها را بررسی کرده ایم.

ساک پارچه ای سوزنی تبلیغاتی

ساک پارچه ای سوزنی تبلیغاتی از جنسی ساخته شده است که دوست دار محیط زیست و قابل بازیافت است. اگر بخواهیم ویژگی های این نوع ساک را بیان کنیم، باید بگوییم که بادوام است و در برابر پارگی و سایش مقاوم است. همچنین قابلیت تنفس بالایی دارد و امکان عبور هوا را میسر می‌کند. جذب رطوبت دیگر ویژگی ساک پارچه ای سوزنی است که باعث شده است استفاده از این نوع ساک مناسب باشد.

ساک پارچه ای برزنتی تبلیغاتی

ساک پارچه ای برزنتی تبلیغاتی در انواع مدل ها و طرح های مختلف ساخته می‌شود و خصوصیت بارز آن استحکام بالا است که به این ساک قابلیت حمل کالاهای سنگین را می‌دهد. جنس پارچه برزنت دارای وزن سبک است و نسبت به باران و آفتاب مقاومت بالایی دارد. داشتن انعطاف پذیری خوب و مقامت در برابر پوسیدگی دیگر خصوصیات این نوع از پارچه است.

ساک کاغذی تبلیغاتی

ساک های کاغذی تبلیغاتی کیفیت چاپ بالایی را ارئه می‌دهند و لوگو یا دیگر المان های هویت بصری به خوبی روی آن چاپ می‌شود. کاربرد ساک های تبلیغاتی بیشتر برای فروشگاه های پوشاک، فست فرودها، رستوران ها، موبایل فروشی و … است. ویژگی این نوع از کیف ها این است که هر نوع طرح و نوشته را می‌توان روی آن چاپ کرد. فرم پذیری بالای کاغذ، ظاهر مناسبی را به این نوع از کیف های دستی می‌دهد. پایین بودن استحکام این نوع از کیف و اینکه دوام کمی دارد، از معایب آن هستند.

  1. سازگاری با محیط زیست و امکان بازیافت
  2. چاپ آسان بر روی ساک های کاغذی
  3. امکان چاپ طرح های مختلف
  4. فرم پذیری بالا و زیبایی
  5. امکان تولید در شکل ها و اندازه های مختلف
  6. فرایند تولید سریعتر
  7. قیمت های مناسب

ساک کاغذی گلاسه تبلیغاتی

ساک های کاغذی گلاسه از کاغذی با روکش براق یا مات که از جنس سلفون یا یووی است ساخته می‌شوند. ساک کاغذ گلاسه دارای دوام و مقاومت بیشتری است. این نوع از کاغذ قابلیت جذب یکنواخت جوهر دارد که باعث می‌شود طرح های نفیسی روی آن چاپ شوند. تهیه کردن ساک گلاسه هزینه بالایی دارد و برای کسب و کار های لاکچری مناسب است.

ساک کاغذی کرافت تبلیغاتی

قیمت خرید ساک کاغذی کرافت نسبت به کاغذی گلاسه کمتر است زیرا از کاغذ های بازیافت شده تهیه شده است. البته این نوع از ساک ها نیز دارای دوام مناسبی هستند و با قیمت اقتصادی خود برای رستوران ها و فست فودی ها کاربرد مناسبی دارد.

ساک کتان تبلیغاتی

ساک های کتان تبلیغاتی در انواع طرح های زیبا در سایت بماگ به فروش می‌رسند. کتان از الیاف گیاه کتان ساخته می‌شود و بسیار محکم است اما جاذب آب است. ویژگی ساک کتان تبلیغاتی این است که ممکن است چین و چروک بردارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
آخرین نوشته ها

هدایایی تبلیغاتی پول تیکت

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من