09158989340

تاثیر هدیه تبلیغاتی بر برندینگ

تاثیر هدیه تبلیغاتی بر برندینگ (The effect of promotional gifts on branding)؛ یعنی تاثیرات مثبتی که کادو ترویج کردن میان مخاطبان می‌تواند روی شناخته شدن برند شما داشته باشد. هدیه تبلیغاتی به عنوان ابزاری شناخته می‌شود تا شرکت‌های بزرگ یا حتی شرکت‌های تازه تاسیس بتوانند به واسطه آن‌ها برند خودشان را میان افراد جامعه بر سر زبان‌ها بیندازند، در نتیجه کادو تبلیغاتی رابطه بسیار مستقیمی با برندینگ دارد. برای اثر بخش بودن هدیه تبلیغاتی روی برند باید موارد زیر را رعایت کنید:

تاثیر هدایای تبلیغاتی و بازگشت سرمایه

تاثیر هدایای تبلیغاتی و بازگشت سرمایه؛ یعنی شما به صورت رایگان اهداء کادو تبلیغاتی را انجام می‌دهید و در صورت کاربردی بودن و پوشش طیف وسیع مخاطبان، می‌توانید بازگشت سرمایه را از آن انتظار داشته باشید. مبلغی که در این راه هزینه می‌کنید بسیار کمتر از سایر روش‌های دیگر است، یعنی شما برای آگهی تلویزیونی و یا نصب بنر در سطح شهر و یا سایر روش‌های دیگر باید هزینه‌های هنگفتی انجام دهید. اما با انجام اهداء هدیه تبلیغاتی می‌توانید تاثیر بسیار مثبتی روی شناخته شدن برند خود داشته باشید و در مقابل هزینه بسیار مقرون به صرفه‌تری برای آن نسبت به سایر روش‌ها در نظر بگیرید.

ماندگاری هدایای تبلیغاتی در برندینگ

ماندگاری هدایای تبلیغاتی در برندینگ؛ اگر با هوشمندی هدیه تبلیغاتی را انتخاب کنید، می‌توانید تاثیرات مثبت آن را در مدت زمان کوتاهی روی برند خود حس کنید. به عنوان مثال دسته‌بندی زیر می‌توانند در مدت زمان زیادی نزد کاربر نگه‌داری شود:

·         ظروف تبلیغاتی:

ظروف تبلیغاتی تا هنگامی که سالم و قابل مصرف باشد می‌تواند جلوی چشمان افراد قرار بگیرد و همواره برند شما را تبلیغ کند، این موارد شامل: ماگ، فلاسک، فنجان، لیوان کاغذی و… باشد.

·         بازی و سرگرمی:

بازی و سرگرمی هم می‌تواند یکی از پراستفاده‌ترین و کاربردی‌ترین محصولات باشد، زیرا افراد زیادی هستند که به این موضوع علاقه دارند و می‌تواند ساعت‌های زیادی آدم‌های زیادی را به خودش مشغول کند و برند شما را تبلیغ کند. این موارد شامل: تخته نرد تبلیغاتی، پازل تبلیغاتی، منچ و مارپله تبلیغاتی و… هستند.

·         هدایا تبلیغات دیجیتال:

هدایا تبلیغات دیجیتال هم می‌تواند یکی از تاثیرگذارترین کادوها به شمار رود. به دلیل دجیتالی شدن زندگی انسان‌ها همواره می‌تواند در اکثر مکان‌ها در کنار افراد قرار بگیرد و برندینگ شما را به خوبی انجام دهد. به عنوان مثال مواردی مانند: اسپکیر، پاوربانک، فلش مموری، فلش چرخشی، فلش OTG، فلش فلزی، موس پد دیجیتال و… است.

·         هدایا تبلیغاتی اداری:

هدایا تبلیغاتی اداری هم می‌تواند بسیار گزینه مناسبی باشد، به این دلیل که تمام موارد آن می‌تواند در کنار افراد در اداره مورد استفاده قرار بگیرد و همواره روی برند شما تاثیر مثبت داشته باشد. مواردی مانند: جاخودکار، پوشه تبلیغاتی، برگه یادداشت، دفترچه یادداشت، بج سینه، زونکن تبلیغاتی، جا یادداشتی و… است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
آخرین نوشته ها

هدایایی تبلیغاتی پول تیکت

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من