سررسید وزیری

سررسید وزیری به سررسیدهایی گفته می‌شود که از نظر ابعاد نسبت به دیگر انواع سررسید بزرگ‌تراند. سررسیدهای وزیری به دلیل در فضای بیشتر، مناسب یادداشت‌های روزانه خواهند بود. برای سفارش خرید سررسید مدل تبلیغاتی وزیری کافی است از لیست زیر سررسید مورد نظرتان را انتخاب کنید.

سررسید وزیری

سررسید وزیری یکی از پر فروش ترین مدل های سررسید در بازار است. داشتن فضای کافی برای یادداشت کردن موارد مختلف، امتیازی است که این نوع سالنامه دارد. این ویژگی، اصلی ترین موردی است که باعث شده استقبال مردم از این مدل سالنامه افزایش پیدا کند. سررسید وزیری را با نام های سررسید کتابی یا سررسید ابعاد بزرگ نیز می‌شناسند.

اندازه سررسید وزیری 17 × 24 سانتی متر است و به دلیل داشتن ابعاد مناسب، جهت نوشتن متون زیاد و حمل به وسیله کیف و دست مناسب است.

سفارش سررسید وزیری

قبل از ثبت سفارش سررسید وزیری توجه به نکاتی همچون انواع جلد، رنگ، نوع صحافی و نوع طراحی صفحات سررسید الزامی است و باعث می‌شود محصول موردنیاز خود را به درستی شناسایی و آن را انتخاب کنید.

جهت سفارش دادن سررسید وزیری در سایت بماگ، فرایند ساده‌ای را طی خواهید کرد. ثبت سفارش به این شکل انجام می‌شود که مشخصات سفارش خود را با تماس تلفنی اعلام خواهید کرد و بعد توسط تیم بازاریابی ما عمل قیمت گذاری انجام خواهد شد.

جلد سررسید وزیری

نوع، کیفیت و جلد استفاده شده در سررسید های وزیری متنوع هستند و بر همین اساس، انواع مختلفی از سالنامه های وزیری تولید می‌شوند. صحافی سررسید های وزیری با دو نوع دوختی یا فنری انجام می‌شود. سالنامه هایی که در قطع وزیری تولید می‌شوند، شامل موارد زیر هستند:

  • سررسید وزیری با جلد گالینگور
  • سررسید وزیری با جلد سلفونی
  • سالنامه وزیری جلد ترمو
  • سالنامه وزیری جلد چرمی

چاپ سررسید وزیری

چاپ سالنامه وزیری کاری است که باید با رعایت ضوابط مخصوص و ظرافت های خودش انجام شود. برای این کار لازم است که چاپخانه مناسب را شناسایی کرده و سفارش خود را نزد آن ثبت نمایید. تولید سررسیدهای وزیری دارای مراحلی است که باید در کنار هم به درستی انجام شوند تا کیفیت نهایی کار قابل قبول باشد.

برای طراحی شدن یک سالنامه خوب، نکات استاندارد چاپ، هم برای جلد سررسید و هم برای صفحات داخلی آن باید رعایت شوند که در ادامه مطالعه می‌نمایید:

  • اطلاعات معرف برند به طور کامل روی جلد سررسید چاپ شود
  • لوگو در مناسب ترین جای جلد چاپ شود
  • دقت چاپ استاندارد باشد به گونه ای که نوشتار و اشکال واضح باشند
  • ابعاد چاپ متناسب باشد تا به راحتی بتوان اطلاعات را مشاهده کرد