سررسید اروپایی

سررسید اروپایی به نوعی از سررسیدها گفته می‌شود که در اروپا طراحی و تولید می‌شوند. سررسیدهای مدل اروپایی یکی از پرفروش‌ترین سررسیدهایی است که خریداران از آن استفاده می‌کنند. برای خرید سررسیدهای تبلیغاتی اروپایی کافی است از میان سررسیدهای موجود در وب سایت اقدام به انتخاب طرح مورد نظرتان کنید.

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی نوعی از دفتر است که داخل آن اطلاعات مهم یادداشت می‌شود. نوع صفحه بندی این سررسید ها بر اساس تاریخ می‎‌تواند روزانه، هفتگی یا ماهانه باشد. افراد مختلفی از سررسید های اروپایی برای یادداشت مواردی مانند اهداف و برنامه ریزی های خود استفاده می‌کنند.

با توجه به این که اقشار مختلف از سررسید اروپایی استفاده می‌کنند و هزینه تبلیغ برند از این طریق اندک است، چاپ و طراحی سالنامه اروپایی روشی ایده آل برای شناخته شدن برند شما است. نتیجه استفاده از این نوع سالنامه ها این است که بازدهی فرد در انجام مراحل مختلف کار های مهم افزایش خواهد یافت.

ابعاد سررسید اروپایی

اندازه سررسید اروپایی به طور متوسط 21×13 سانتی متر است. البته این اندازه استاندارد ابعاد است و ممکن است سررسید های اروپایی با کمی تفاوت اندازه تولید شوند.

خرید سررسید اروپایی

خرید سررسید اروپایی گزینه ای مناسب است که با استفاده از دانش بازاریابی می‎‌توان آن را به خوبی دیزاین کرد. طراحی مناسب این سررسید با رعایت کردن کامل استاندارد های بازاریابی انجام می‌شود. اگر شما می‌خواهید خرید سالنامه اروپایی را با تخفیف های ویژه انجام دهید، بماگ بهترین گزینه است.

قیمت سررسید اروپایی 1403

قیمت سررسید قطع اروپایی بین 150.000 تومان الی 300.000 تومان است. تعرفه سالنامه اروپایی با توجه به میزان زحمت طراحی تعیین می‌شود. یعنی سبک طراحی، مدت زمان لازم برای دیزاین و نوع چاپ بر روی هزینه تاثیرگذار هستند. اگر شما تمایل به خرید سررسید اروپایی دارید، شرکت بماگ با داشتن سال ها تجربه در زمینه دیزاین و پرینت سالنامه های اروپایی در خدمت شما است.

سفارش سررسید اروپایی

برای ثبت سفارش سررسید اروپایی در سایت بماگ، ابتدا باید هزینه کار به طور دقیق مشخص شود. برای این منظور با کارشناسان بماگ تماس گرفته و سفارش خود را اعلام کنید تا نسبت به نرخ گذاری آن اقدام شود. بماگ با استفاده از نرم افزار های قدرتمند اقدام به طراحی سررسید اروپایی می‌کند و طرح دیزاین شده را با بهترین دستگاه ها چاپ خواهد کرد.

چاپ سالنامه اروپایی

چاپ سررسید اروپایی دارای نکاتی است که در صورت رعایت کردن آن ها، بازاریابی برند به درستی اتفاق خواهد افتاد. نکات چاپ سررسید اروپایی شامل موارد زیر هستند:

 • ابعاد دستگاه چاپ با مقیاس سررسید متناسب باشد
 • تکنولوژی استفاده شده در چاپ باید با صفحات و جلد سالنامه مناسب باشد
 • رنگی که برای قرار گرفتن روی سررسید انتخاب می‌شود باید بهینه باشد
 • لوگو را در جای مناسبی از سررسید چاپ کنید
 • تایپوگرافی موثری را انتخاب کنید تا پیام تبلیغاتی برند به خوبی انتقال داده شود

مزیت های استفاده از سررسید های اروپایی

چاپ و طراحی سررسید های اروپایی دارای مزیت هایی است که استفاده از آن را توجیه می‌کند. مزیت به کار بردن سررسید های اروپایی شامل موارد زیر هستند:

 • سررسید های اروپایی دارای ظاهر شیک و قیمت مناسبی هستند
 • ابعاد این نوع از سررسید ها مناسب حمل کردن است
 • برای استفاده روزمره افراد مناسب است
 • دارای کیفیت بالا است
 • با سفارشی سازی سررسید پالتویی می‌توان آن را به سالنامه ای مناسب برای شرکت یا کسب و کار تبدیل کرد
 • کاغذ کرم رنگ برای جلوگیری از انعکاس نور و آسیب به چشم ها استفاده می‌شود
 • گوشه های سررسید اروپایی به شکل گرد طراحی شده اند که به زیبایی کار خواهد افزود

انواع سررسید اروپایی

سررسید های اروپایی برای تبدیل شدن به نماینده ای از کسب و کار شما مناسب است و اگر بخواهیم در مورد انواع سالنامه های اروپایی صحبت کنیم، شامل موارد زیر هستند:

 • سررسید اروپایی از جنس ترمو
 • سالنامه های اروپایی از جنس چرم
 • سررسید اروپایی مدیریتی
 • سررسید اروپایی سفارشی

سالنامه اروپایی ترمو

سالنامه اروپایی ترمو؛ وقایعنامه‌ای است که جلد آن از نوع ترمو بوده و از لحاظ برابری با چرم طبیعی قیاس می‌شود. چرم مصنوعی بکار رفته در این سالنامه زیبایی منحصربفردی به محصول داده است که شما می‌توانید برای خرید سالنامه از بماگ همین حالا اقدام کنید، زیرا آماده شدن آن در کمترین زمان ممکن به طول می‌انجامد و قیمت معقول و اقتصادی دارد.

جنس ضدآب ترمو باعث می‌شود تا مدت‌های زیادی این محصول در رطوبت کامل دوام بیاورد و آسیب پذیری کمتری داشته باشد. شما می‌توانید با هک کردن اسم برند خود روی سالنامه اروپایی ترمو یک پیشکشی مناسب و درخور شان مشتریان، همکاران، کارمندان خود بدهید.

سالنامه اروپایی مدیریتی

سالنامه اروپایی مدیریتی؛ به نوعی سالنامه گفته می‌شود که توسط مدیران سازمان‌ها و مسئولان ارشد سازمان‌ها استفاده می‌شود. نوع چیدمان صفحات و قرار گرفتن تاریخ در این سررسیدها به نحوی است که روزهای یک هفته، به صورت کاملا انصحاری در یک برگه آورده می‌شود و اسم دیگر این وقایعنامه را سررسید هفته شمار هم می‌گویند. اگر می‌خواهید هدیه‌ای برازنده به مدیران ارشد سازمانتان و مسئولان ارشد کسب و کارتان هدیه بدهید، این مناسب‌ترین هدیه‌ای است که می‌توانید به آن‌ها داده و جلوی چشم آن‌ها بگذارید. در نتیجه اسم برند شما روی آن هک شده و می‌تواند دایره دوستان آن شخص را هم به سمت خودش جذب کند.

سالنامه اروپایی چرمی

سالنامه اروپایی چرمی؛ به سررسیدهایی گفته می‌شود که از جنس چرم بوده و کیفیت بالایی دارد. این موضوع دو مزیت برای وقایعنامه به همراه دارد، اول اینکه طول عمر بالایی برای سررسید به وجود می‌آورد. دوم اینکه به سالنامه جذابیت ظاهری بسیار زیادی القاء می‌کند. داخل برگ‌های این سررسید ماه، هفته، روز مشخص شده است و از آن می‌توان به عنوان دفترچه یادداشت هم استفاده کرد.

سالنامه اروپایی سفارشی‌سازی

سالنامه اروپایی سفارشی‌سازی؛ یعنی وقایع نامه‌ای که شما به صورت اختصاصی به ما سفارش می‌دهید تا ما آن را برای شما دیزاین کنیم. این سالنامه کاملا شکل و شمایل اروپایی خود را حفظ کرده، تنها تفاوتش با سایر موارد در شخصی‌سازی شدن آن است. سفارشی‌سازی براساس خواسته شما:

 • انتخاب نوع جلد
 • انتخاب چیدمان صفحه
 • انتخاب ابعاد و سایز توسط شما