هدایای تبلیغاتی خوراکی

هدایای تبلیغاتی خوراکی عبارتند از خوراکی هایی که دارای لوگو و نام برند بیزینس بر روی بسته بندی خود هستند و برای ارتقای شهرت برند تاثیرگذار هستند. مهم ترین نکته ای که در این مورد وجود دارد تهیه بسته بندی فاخر برای خوراکی های هدیه است تا تبلیغات کسب و کار به شکل درستی انجام شود. شرکت بماگ برای بیزینس های مختلف هدیه دیزاین می‌کند. طراحی شکلات تبلیغاتی یک نمونه از هدایای تبلیغاتی خوراکی است.

هدایای تبلیغاتی خوراکی

هدایای تبلیغاتی خوراکی از بهترین هدایای تبلیغاتی است که در مناسبت‌های مختلف می‌توانید آن را به عزیزانتان هدیه دهید. خوراکی تبلیغاتی یک هدیه همه پسند است که می‌تواند همه را قانع کند. در نوروز، شب یلدا، چهارشنبه سوری، تولد، عروسی، پک دفاعیه و … می‌توانید خوراکی‌های شیک و خوشمزه هدیه دهید. خوش طعم بودن و سالم بودن هدایای تبلیغاتی اهمیت زیادی دارد و باید با دیگر خوراکی‌هایی که در طول روز مصرف می‎شود تفاوت شایانی داشته باشد. در بماگ می‌توانید بهترین خوراکی‌های تبلیغاتی را با قیمتی ارزنده و کیفیتی بالا سفارش دهید.

خوراکی‌ مناسب برای هدیه تبلیغاتی

خوراکی‌های تبلیغاتی قابلیت تنوع بالایی دارند که متناسب با علاقه‌مندی خود می‌توانید آن را در وبسایت بماگ تهیه کنید. چه خوراکی‌های هدیه تبلیغاتی محسوب می‌شوند؟ هدایای تبلیغاتی خوراکی آداب خاصی دارند و از چینش زیبایی برخوردار هستند. به طور معمول از موارد زیر برای خوراکی تبلیغاتی استفاده می‌شود:

  • میوه خشک: میوه خشک از بهترین خوراکی‌ها برای کادو است. میوه خشک تغذیه‌ای سالم و مناسب است که به طور عمده آن را در بسته‌بندی‌های جذاب برای هدیه می‎بینید. این هدیه را می‌توانید به شرکت‌‌ها و همکاران خود تقدیم کنید. بر روی بسته بندی می‍‌وه خشک می‌توانید نام شرکت و لوگوی خود را درج کنید و به بازاریابی کسب و کارتان کمک کنید.
  • پک‌های دمنوش و نوشیدنی: از پرمصرف‌ترین خوراکی‌های جهان، دمنوش و نوشیدنی هستند که طرفداران بسیاری دارند. دمنوش در بسته بندی شیک یکی از بهترین هدایای هستید که می‌توانید آن را به عزیزانتان هدیه دهید.
  • زعفران: زعفران فرهنگ اصیل ایرانی را نمایان می‌کند و یکی از برترین هدایایی است که می‌توانید تهیه کنید. زعفران به علت لوکس بودن از باارزش‌ترین هدیه‌های خوراکی است.
  • نبات و آبنبات: نبات و آبنبات رواج بالایی به عنوان هدیه تبلیغاتی دارد در نتیجه گزینه خوبی به عنوان کادو به شمار می‌رود. نبات خواص درمانی زیادی از جمله درمان درد و التهاب دارد و خوراکی‌ای سالم است.
  • قهوه و ست کافی: قهوه از بهترین گزینه‌های است که برای تبلیغات می‌توانید استفاده کنید. با شخصی‌سازی و افزودن نام برند خود، این هدیه پرانرژی و گرم را کادو دهید.
  • انواع شیرینی، باقلوا، سوهان و گز: شیرینی و سوهان از یکی از انتخا‌های مناسب برای هدیه به همکاران و دوستانتان است. 
  • لواشک و ترشیجات: لواشک به تازگی به لیست هدایای خوراکی اضافه شده و توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است از این رو می‌توانید این خوراکی ترش را به عاشقان آن هدیه دهید.
  • آجیل مانند فندق، بادام، پسته و…: آجیل بهترین هدیه برای افراد سازمان‌ها در مناسبت‌های مختلف سال است که با فرهنگ ایرانی همخوانی دارد.
  • پاستیل: پاستیل خوراکی‌ای فانتزی و جالب است که با تزئین و قرار گرفتن در بسته بندی مناسب، هدیه‌ای عالی است.
  • بیسکویت، کیک، کلوچه

خوراکی تبلیغاتی با لوگو و نام برند

خوراکی تبلیغاتی با حک لوگو و برند یکی از بهترین روش‌ها برای بازاریابی و تبلیغات است. شما در بماگ می‌توانید درخواست کنید تا نام برند و لوگو و … روی بسته‌بندی خوراکی‌ها حک شود و سپس آن را به اطرافیان خود هدیه دهید.