خودکار فلزی

خودکار فلزی تبلیغاتی نوعی خودکار است که بدنه آن از جنس فلز ساخته شده است و برای چاپ اطلاعات تبلیغاتی روی آن از روش حکاکی استفاده می‌شود. برای تهیه هدایای تبلیغاتی جدید از جمله خودکار فلزی در سایت ما اقدام به دیدن نمونه ها کنید و سفارش خود را نزد ما ثبت نمایید.

هیچ محصولی یافت نشد.

خودکار فلزی چیست

خودکار فلزی نوعی قلم است که دارای بدنه ای به جنس فلز است و روی آن تبلیغات یک برند به صورت چاپ لوگو یا شعار تبلیغاتی نقش بسته است. این خودکار ها دارای ظاهر شیک و مقاومت بالا هستند. از خودکار تبلیغاتی فلزی برای هدیه دادن به مدیران و افراد مهم استفاده می‌شود. به عبارتی با اهدای این کالا می‌توان نزد افراد مهم تبلیغات برند را به خوبی انجام داد.

قیمت خودکار فلزی

تعرفه خودکار فلزی بین 230.000 تومان الی 350.000 تومان است. قیمت دقیق خودکار فلزی با توجه به این موارد تعیین می‌شود: اندازه خودکار فلزی، حجم خودکار فلزی، نوع فلز به کار رفته برای ساخت خودکار، رنگ بندی و طراحی خودکار

انواع مختلفی از خودکار های فلزی ارزان و شیک در سایت بماگ موجود است که امکان خرید آن ها برای شما برقرار است.

سفارش خودکار فلزی

علاوه بر این که می‌توانید در سایت بماگ اقدام به خرید خودکار تبلیغاتی آماده نمایید، قادر هستید که خودکار تبلیغاتی را به شکل سفارشی شده تهیه نمایید. به این معنا که طرح روی خودکار به طور اختصاصی دیزاین می‌شود. برای ثبت سفارش ساخت خودکار فلزی سفارشی با ما تماس بگیرید و اگر طرح خاصی مدنظر دارید، اعلام بفرمایید.

طراحان ماهر بماگ، در طراحی کردن خودکار های فلزی از استاندارد های بازاریابی هم استفاده می‌کنند تا کار تبلیغات برند به وسیله خودکار فلزی به درستی انجام شود.

برای سفارش خودکار فلزی شیک تبلیغاتی تنها کافی است که پس از مشاهده محصولات سایت یک مورد از آن ها را انتخاب کنید. از طریق تماس تلفنی و بعد از اینکه قیمت محصول به شما اعلام شد می‌توانید موافقت خود را جهت چاپ و طراحی خودکار تبلیغاتی فلزی را اعلام کنید.

انواع خودکار فلزی

خودکار های فلزی دارای انواع مختلفی هستند که در این قسمت به آن ها اشاره می‌کنیم:

خودکار کمرپیچ فلزی

برای نوشتن با خودکار های کمرپیچ باید آن ها را از کمر پیچاند تا نوک مغزی آن ها بیرون بیاید. خودکار های کمرپیچ فلزی به دلیل داشتن این مکانیزم و باز شدن آسان محبوب هستند.

خودکار فلزی فشاری

خودکار فشاری فلزی مکانیزمی دارد که با فشردن یک دکمه در انتهای خوکار، مغزی آن بیرون می‌آید. مکانیزم راحت کار کردن با این خودکار باعث شده است استفاده از آن با استقبال خوبی مواجه شود.

خودکار فلزی تاچ دار

خودکار تاچ دار فلزی در یک سمت خود دارای مغزی معمولی است که با آن می‌توان بر سطوح کاغذی نوشت و در سمت دیگر دارای تاچ است و با آن می‌توان بر سطح گوشی و تبلت نوشت.

خودکار فلزی ابزاردار

خودکار های فلزی ابزاردار علاوه بر نوشتن قابلیت های متنوع دیگری ارائه می‌دهند. برای مثال خودکار فلزی فلش مموری دار، چراغ قوه دار و ... نمونه هایی از این مدل خودکار فلزی هستند.

مزیت های خودکار فلزی تبلیغاتی

طراحی و هدیه دادن خودکار های فلزی دارای مزیت های زیر است:

  • به دلیل استفاده شدن از فلز، خودکار فلزی دارای ظاهر شیک است
  • به دلیل استفاده شدن در طول روز یک هدیه تبلیغاتی مفید است
  • فلز باعث می‌شود دوام و ماندگاری خودکار های فلزی افزایش یابد
  • دارای محدوده قیمت متنوع هستند
  • رنگ بندی های متنوع و برند های مختلفی وجود دارد
  • می‌توان بر بدنه خودکار فلزی از تکنولوژی چاپ لیزر و حکاکی استفاده کرد که ماندگاری المان های تبلیغاتی برند را افزایش می‌دهد
  • خودکار تبلیغاتی فلزی دارای مخاطب در تمام سنین است
  • به عنوان یک هدیه تبلیغاتی سبک و قابل حمل است

چاپ خودکار فلزی

چاپ اطلاعات بر روی خودکار های فلزی باید به شکل ماندگار انجام شود. خوشبختانه در خودکار های فلزی این امکان به راحتی میسر است. برای نقش بستن اطلاعات تبلیغاتی بر بدنه این خودکار ها از حکاکی لیزری استفاده می‌شود. روش چاپ دیگری که برای خودکار فلزی کاربرد دارد، چاپ تامپو است.

برای چاپ کردن اطلاعات روی خوکار فلزی تبلیغاتی از روش چاپ لیزری استفاده می‌شود. به دلیل حکاکی شدن اطلاعات تبلیغات روی بدنه خودکار تا مدت زمان بیشتری ماندگاری دارند و می‌توانند اطلاعات برند شما را به نمایش درآورند. خودکار فلزی از دسته هدایای تبلیغاتی نفیس است که آن را به افراد خاص اهدا می‌کنند.

خرید خودکار فلزی

خودکار فلزی تبلیغاتی خود را از جایی خرید کنید که امکانات خوبی ارائه دهند. قیمت مناسب، پشتبیانی پس از فروش، ارائه ضمانت کیفیت از جمله موارد تامین کننده منافع مشتری هستند.