ماگ گرافیکی

ماگ با بافت گرافیک به لیوانی دسته‌دار گفته می‌شود که توسط طراحان شخصی‌سازی شده و روی آن دیزاین‌های گرافیکی انجام می‌شود. یعنی متخصصان گرافیک شرکت سازنده، با سلیقه خود اشکال گرافیکی را روی ماگ چاپ می‌کنند. این کار می‌تواند به سفارش مشتری هم انجام شود؛ یعنی مخاطب طرح دلخواه خود را برای شرکت سازنده ارسال می‌کند تا عکس یا محتوای گرافیکی روی لیوان چاپ شود. طرح گرافیکی ماگ محدود به مدل خاصی نیست، یعنی می‌توانید روی آن الگوهای مختلفی را چاپ کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.

قیمت ماگ گرافیکی

هزینه لیوان دسته‌دار گرفیکی معمولا از 100 تومان شروع شده و بسته به جنس، طرح، ابعاد می‌تواند تا 500 هزار تومان افزایش قیمت داشته باشد. اگر می‌خواهید از ماگ به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کنید، اولین مورد چک کردن قیمت آن است. زیرا باید کادو در عین جذاب بودن قیمت مناسبی داشته باشد. در این صورت می‌توان انتظار داشت که پیشکش تبلیغاتی با هزینه‌ای کم، مشتری زیادی را به واسطه لوگو حک شده روی آن، در آینده به سمت کسب و کار جذب نماید.

خرید ماگ گرافیکی

استفاده از ماگ گرافیکی تنها به هدف بازاریابی نبوده و افراد می‌توانند با تعداد کم و حتی یک عدد، خرید طرح گرافیکی ماگ را انجام دهند. از این ماگ می‌توان به عنوان یک هدیه نیز استفاده نمود و یا برای مصرف شخصی آن را خریداری کرد. وابسته به مصرفی که دارد، می‌توانید طرح مد نظر خود را انتخاب کنید.

سفارش ماگ گرافیکی

سفارش طرح گرافیکی ماگ به آسانی قابل انجام است. تنها کافیست گزینه‌های: تعداد ماگ، جنس، طرح مدنظر، کادو پیچ شدن لیوان دسته‌دار گرافیکی را کامل کنید تا اطلاعات سفارش شما با موفقیت به ثبت برسد. اگر می‌خواهید طرح دلخواه خود را روی لیوان چاپ کنید، صرفا باید با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید تا محلی برای آپلود طرح شما معرفی کنند. در این صورت می‌توانید سفارش ماگ گرافیکی با طرح دلخواه خود را داشته باشید.