هدایای تبلیغاتی خودرو

هدایای تبلیغاتی خودرو تعدادی هدیه مربوط به لوازم جانبی خودرو هستند که با هدف تبلیغات برند اهدا کننده تولید می‌شوند. برای این کار بر روی جعبه کادو مشخصات بیزینس تبلیغ شونده درج خواهد شد. برای این که کار به درستی انجام شود، دیزاین شیک کادو به همراه رعایت نکات برندینگ لازم است که این خدمات در وب سایت بماگ فراهم شده اند. طراحی تیشرت تبلیغاتی یکی از خدماتی است که در بماگ با هزینه عالی انجام می‌شود.

هیچ محصولی یافت نشد.

بهترین هدایای تبلیغاتی خودرو

بهترین هدایای تبلیغاتی خودرو در واقع پرکاربردترین لوازمی هستند که در ماشین از آنها استفاده می‌شود و ارزش هدیه دادن دارند. برای این که بتوانید بهترین هدیه تبلیغاتی برای ماشین را بیابید، لیستی از تک تک لوازم کاربردی خودرو که به عنوان هدیه استفاده می‌شوند را آماده کردیم. هدایای تبلیغاتی خودرو هزینه زیادی ندارند و در عین حال بسیار شیک هستند؛ شما می‌توانید با توجه به هزینه که قصد پرداخت آن را دارید یکی از لوازم زیر را به عنوان هدیه در نظر بگیرید.

فلاسک مسافرتی

فلاسک مسافرتی یا همان تراول ماگ از پرمصرف‌ترین لوازم کاربردی در خودرو است که تمام افرادی که به مدت طولانی رانندگی می‎کنند به آن نیاز دارند. در طول مسیر رانندگی زیاده شده که خسته باشیم و دوست داشته باشیم قهوه یا چای همراهمون باشه تا با نوشیدن آن خستگی در کنیم؛ تراول ماگ از کالاهایی است که هر فردی که زیاد با خودرو سروکار دارد به آن احتیاج دارد. با خرید فلاسک مسافرتی و چاپ لوگو بر روی آن می‌توانید تبلیغات گسترده‌ای در زمینه حوزه کاری خود داشته باشید زیرا افراد در طول روز زیاد از فلاسک مسافرتی استفاده می‎کنند. فلاسک مسافرتی انواع مختلفی دارد که در بماگ می‌توانید نوع درجه‌دار، بی‌درجه را با طرح‌های مختلف انتخاب کنید.

جارو شارژی 

جعبه ابزار

بوگیر خودرو

همه افراد به نظافت خودرو به ویژه بوی آن اهمیت می‌دهند بنابراین بوگیر خودرو یکی از هدایای ارزان تبلیغاتی خودرو است که می‌توانید آن را سفارش دهید. با هدیه دادن بوگیر خودرو حس خوش‌آیندی را به اطرافیانتان هدیه دهید. همچنین بوگیر هدیه‌ای است که همیشه در جلوی چشم افراد قرار دارد که به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیار مناسب است.

آفتابگیر خودرو

آفتابگیر خودرو از المان‌های لازم برای اتومیبیل‌ها است که در فصل‌های گرم جلوی نور آفتاب و اشعه سوزنده آن را می‌گیرد. آفتابگیر خودرو از پرسفارش‌ترین کالاهایی است که صاحبان کسب و کار آن را برای چاپ لوگو خود سفارش می‌دهند. این محصول قیمت مناسبی دارد و جز موارد پرکاربرد در زندگی است که انواع مختلفی دارد، هر کدام از انواع آفتابگیر خودرو را در صفحه آن می‌توانید سفارش دهید.

هولدر موبایل

هولدر موبایل از لوازمی است که هر راننده خودرویی در هنگام مسیریابی به آن نیاز دارد در نتیجه هدیه‌ای مناسب برای تبلیغات برندتان به شمار می‌رود. مهم‌ترین ویژگی‌ای که یک هدیه باید داشته باشد، کاربردی بودن آن است که هولدر موبایل این ویژگی را به خوبی در خود جای داده. اگر به دنبال هدیه‌ای مناسب و کاربردی در رابطه با ماشین هستید، پایه نگهدارنده موبایل را در اولویت قرار دهید.

فلش مموری

فلش مموری که بر روی آن نشان تجاری ثبت شده باشد یکی از بهترین ابزارهایی است که به برندینگ شما کمک می‌کند.  

شارژر فندکی

بالش مسافرتی

زیرانداز خودرو

جاسوئیچی

کیف صندوق عقب

کیف صندوق عقب نظم دهنده لوازم خودرو است که برای تمامی اتومبیل‌ها لازم است. این کیف برای همه خودروها مناسب است در نتیجه می‌توانید آن را به تعداد بالا سفارش دهید.

سطل زباله خودرو

سطل زباله خودرو یکی ظرف کوچک و قابل نصب بر روی خودرو است که از تجمع زباله در ماشین جلوگیری می‌کند. سطل زباله خودرو به دو شکل کیسه‌ای و سطلی وجود دارد که بر روی هر دوی آن می‌توانید نشانه برند خود را حک کنید. 

جعبه ابزار خودرو

مزایای هدایای تبلیغاتی خودرو

هدایای تبلیغاتی خودرو بسیار کاربردی هستند در نتیجه شما می‌دانید که اگر این کادو را به هر کسی هدیه بدهید از آن استفاده خواهد کرد. یکی دیگر از مزایای هدایای تبلیغاتی، ارزان بودن آن است. این مورد در سفارش هدایای تبلیغاتی با صرف هزینه کم بسیار موثر است. 

قیمت هدایای تبلیغاتی خودرو

قیمت هدایای تبلیغاتی خودرو به نوع هدیه، بسته بندی، کیفیت و تیراژ آن بستگی دارد بنابراین نمی‌توان قیمت دقیقی را به عنوان هزینه هدایای تبلیغاتی خودرو بازگو کرد.