تیشرت تبلیغاتی

تی شرت تبلیغاتی یک نوع لباس است که روی آن طرحی با هدف تبلیغ یک برند چاپ می‌شود. تیشرت‌های تبلیغاتی دارای انواع مختلفی است (تی‌شرت‌های آستین بلند، تی‌شرت‌های آستین کوتاه، تیشرت‌های مردانه و زنانه و…) که وابسته به نیاز می‌توانید مدل و نوع مناسب خود را انتخاب کنید. آیا به دنبال خرید، تولید، طراحی یا چاپ تیشرت های تبلیغاتی هستید؟ از محصولات و خدمات سایت بماگ که در زمینه تولید پوشاک تبلیغاتی فعالیت می‌کند، بازدید نمایید.

تولید انواع تیشرت تبلیغاتی

بماگ به عنوان بهترین طراح تی شرت تبلیغاتی، مدل های مختلفی از این لباس های محبوب را تولید می‌کند. همچنین اگر تمایل دارید عکس خاصی را روی تیشرت چاپ نمایید، سفارش دیزاین t-shirt به صورت اختصاصی را به بماگ بدهید.

سفارش تیشرت آستین کوتاه در وب سایت ما هزینه اندک اما بسیار زیبا را برای شما فراهم خواهد کرد.

طراحی تیشرت آستین بلند با طرح و رنگ های مناسب برای فصل پاییز و زمستان، ظاهر و کاربرد مناسبی را ایجاد می‌کند.

چاپ تیشرت یقه گرد به دلیل سهولت در پوشیدن یکی از کار های پر سود تبلیغاتی است زیرا این نوع مشتریان بیشتری دارد.

خرید تی شرت یقه دار از وب سایت بماگ در طرح های مختلف با هزینه ایده آل امکان پذیر است.

سفارش تی شرت کار با طرح و جنس مناسب برای محیط های کاری، با سرعت مناسبی به دست شما خواهد رسید.

طراحی تی شرت مردانه با طرح هایی که بیشترین استقبال از سوی آقایان دارد، به ترویج بهتر نام بیزینس در بین آقایان خواهد انجامید و طراحی موثر آن نیاز به تخصص مناسبی دارد.

خرید تی شرت سه دکمه با نقش های تبلیغاتی یک برند می‌تواند به آگاهی افراد بیشتری از برند شما منتج شود.

سفارش تیشرت ساده با توجه به داشتن طرفداران بیشتر، در امر تبلیغات برند کمک بیشتری به کسب و کار خواهد کرد.

چاپ تیشرت زنانه تبلیغاتی یک گزینه مناسب است زیرا استقبال و فروش بیشتری دارد.

تیشرت تبلیغاتی

تی شرت تبلیغاتی لباسی است که با طرح های تبلیغاتی مناسب دیزاین می‌شود تا بتواند به راحتی هویت یک برند و بیزینس را نشان دهد. از این تیشرت ها برای افزایش شهرت برند و فروش کالا یا خدمات استفاده می‌شود. در تیشرت های تبلیغاتی از طرح های مناسب استفاده می‌شود و تمام المان های به کار رفته در طرح تیشرت در هماهنگی کامل با هم هستند که این منجر می‌شود کار تبلیغات بازدهی بالایی داشته باشد. شرکت بماگ در طراحی و چاپ انواع هدیه های تبلیغاتی فعالیت می‌کند.

اصول طراحی تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی باید مطابق با استاندارد هایی طراحی شود تا بتواند بیشترین تاثیر را بر مخاطب داشته باشد. در طراحی تی‌شرت از المان های تبلیغاتی خاصی استفاده می‌شود و از یک تیشرت تا مدل دیگر متفاوت است. اصول دیزاین تی‌شرت شامل موارد زیر هستند:

 • شناخت دقیق و کامل نسبت به خدمات یا کالاهای یک برند
 • شناخت کامل هویت کسب و کار
 • بررسی مشتریان و نیاز آن ها به محصولات یک بیزینس
 • داشتن اطلاعات لازم از بازار هدف برند مورد تبلیغ
 • انتخاب المان های تبلیغی مناسب با توجه به شناختی که از برند به دست آورده ایم مانند لوگو، شعار سازمانی، استفاده از پالت رنگی متناسب با رنگ سازمانی و ...
 • هماهنگی کامل بین مدل تی‌شرت و رنگ آن با طرح و رنگ المان های تبلیغاتی
 • انتخاب تکنولوژی چاپ مناسب با توجه به جنس پارچه تیشرت و بخش های تبلیغاتی طراحی شده
 • استفاده از دستگاه های چاپ استاندارد و جدید و رعایت کردن کامل قوانین چاپ باکیفیت
 • تناسب طرح تیشرت تبلیغاتی با سلیقه قشری که از آن استفاده می‌کند

مزیت های استفاده از تیشرت های تبلیغاتی

چاپ و استفاده کردن از این نوع لباس دارای مزیت هایی است که می‌توانند به سرعت رشد یک برند اضافه کنند. مزیت های طراحی تیشرت تبلیغاتی شامل این موارد هستند:

آگاهی از برند

مخاطبان با دیدن لوگو و نام تجاری شما بر روی تیشرت، بیشتر با هویت برند آشنا شده و با آن ارتباط خواهند گرفت. مهمترین شاخصه در بازاریابی آگاهی از برند است و به این وسیله افراد جدید با کسب و کار شما آشنا خواهند شد.

افزایش فروش

افرادی که به تازگی با دیدن یک تیشرت جذاب کنجکاو شده اند که بیشتر در مورد بیزینس شما بدانند، نام تجاری شرکت را در گوگل سرچ کرده و اطلاعات کامل تری از کسب و کار شما به دست می‌آورند. آن ها به دنبال خدمات و محصولات قابل ارائه شما خواهند بود و از این طریق تعداد خرید های موفق از سایت برند بیشتر خواهد شد.

روش تبلیغاتی ارزان و کارآمد

استفاده از بازاریابی موثر و ارزان مزیت دیگری است که وجود دارد. تیشرت تبلیغاتی در طول استفاده فرد بار ها توسط دیگران دیده خواهد شد و به این طریق افراد زیادی می‌توانند با نام تجاری شما آشنا شوند و از خدمات کسب و کار شما استفاده کنند. همچنین هزینه لازم برای این کار بسیار مقرون به صرفه است.

امکان استفاده از طرح های مختلف

در شیوه بازاریابی به روش چاپ و طراحی تیشرت تبلیغاتی می‌توان با توجه به کسی که از تی‌شرت استفاده خواهد کرد، طرح مناسب را دیزاین کرد. به این طریق می‌شود کاری کرد که افراد مختلف از تمام قشر ها به تبلیغ کنندگان برند تبدیل شوند. همچنین امکان به کار بردن المان های تبلیغاتی مختلف و مناسب با استفاده کننده از تیشرت دیگر مزیتی است که این روش دارد.

انواع تیشرت های تبلیغاتی کدامند؟

تیشرت های تبلیغاتی علاوه بر داشتن طرح های مختلف مدل های متفاوتی هم دارند. از لحاظ نوع دوخت می‌توان تیشرت های تبلیغی را به دسته بندی های زیر تقسیم بندی کرد:

تیشرت های هدیه: هدیه دادن تیشرت یک روش مناسب است که با آن می‌توان به افراد مناسب لباس را اهدا کرد تا به این طریق تبلیغ برند انجام شود.

تیشرت های رویداد: تیشرت هایی هستند که در یک رویداد به خصوص برای تبلیغ یک برند میان افراد تقسیم می‌شوند.

تیشرت های برندینگ: در این مدل از لباس های تبلیغاتی المان هایی مانند لوگو و شعار سازمانی استفاده می‌شود. تقریبا می‌توان گفت بیشترین مقدار المان های تبلیغاتی در این لباس ها استفاده می‌شوند.

به کار گرفتن مدل های مختلف تیشرت های تبلیغاتی این امکان را فراهم می‌کنند که به روش های مختلفی به تبلیغات یک برند پرداخت. لازم به ذکر است که کیفیت تبلیغ نیز در این روش ها متفاوت خواهد بود.

نکات چاپ تیشرت تبلیغاتی

چاپ کردن تیشرت های تبلیغاتی دارای نکاتی است که در این قسمت به بیان آن ها می‌پردازیم:

 • هر نوعی از پارچه مناسب چاپ کردن نیست. برای تشخیص دادن اینکه کدام نوع پارچه مناسب است باید انواع پارچه های مناسب برای چاپ را بشناسید
 • هر دستگاه چاپی احتیاج به نوعی خاص از جوهر دارد. برای دستگاه خود از جوهر مناسب استفاده کنید
 • با توجه به نوع پارچه روش چاپ مناسب را انتخاب کنید