فلش

فلش هدیه تبلیغاتی یک فلش است که با هدف تبلیغات یک برند به صورت اهدایی تقدیم افراد مناسب می‌شود. برای اینکه کار تبلیغ برند به درستی انجام شود، باید طرح مناسبی ایجاد شده و روی فلش مموری تبیلغاتی چاپ شود. برای این کار باید لوگو و نام تجاری یک موسسه یا سازمان را بر بدنه فلش چاپ کرد.

هیچ محصولی یافت نشد.

طراحی فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی برای اینکه بتواند هدیه ای مناسب برای افراد باشد می‌بایست به خوبی دیزاین شده و توسط بهترین دستگاه های چاپ پرینت گرفته شود. انتخاب روش مناسب برای چاپ بر روی این دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات امر مهمی است که از عهده شرکت های حرفه ای هدیه تبلیغاتی بر می‌آید.

چاپ فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری هدیه برای تبلیغات باید با استفاده از دستگاه های دقیق چاپ شود تا اطلاعات روی آن به طور خوانا و درست درج شود. روش چاپ ممکن است لیزری یا روش های دیگر باشد. به هر شکل برای کیفیت چاپ بالا باید از بهترین دستگاه ها استفاده کرد.

سفارش فلش مموری تبلیغاتی

سفارش فلش مموری تبلیغاتی در سایت بماگ به طریق ثبت سفارش در سایت و یا تماس تلفنی انجام می‌شود. فلش مموری یک کالای مناسب برای اهدا کردن در مناسبت های مختلف است و می‌تواند علاقه مشتریان به خدمات برند شما را تا حد زیادی افزایش دهد.

فلش مموری تبلیغاتی

فلش مموری تبلیغاتی عبارت است از فلش مموری که با طرح های تبلیغاتی چاپ می‌شود تا نماینده یک برند در معرفی خدمات یا محصولات آن برند باشد. فلش مموری تبلیغاتی یک گزینه مناسب است که با استفاده از آن خواهید توانست به سهم بازار بیشتری برسید. لازمه افزایش سهم در بازار مشتریان این است که فلش مناسب را به همراه تبلیغات مناسب چاپ کنید و آن را به افرادی که می‌توانند تبلیغ کننده برند شما باشند اهدا نمایید. شرکت بماگ فعال در حوزه تهیه و تولید هدایای تبلیغاتی، کار های مربوط به دیزاین و چاپ فلش مموری تبلیغاتی را انجام می‌دهد.

قواعد دیزاین و چاپ فلش مموری تبلیغاتی

اگر بخواهیم طراحی و چاپ فلش تبلیغاتی به درستی انجام شود باید به نکات این کار اشراف داشته باشید و بدانید که رعایت چه مواردی می‌تواند به کیفیت کار بیانجامد. موارد زیر از جمله شرایط یک فلش مموری خوب برای تبلیغات یک برند هستند:

انتخاب طراحی مناسب برای فلش مموری

طراحی مناسب اولین موردی است که توسط بیننده مشاهده می‌شود و باید مناسب برای تبلیغات باشد. یکی از مهمترین مواردی که در این مورد باید رعایت شود این است که دیزاین فلش با هویت برند شما سازگار باشد و پیام تبلیغاتی کسب و کار شما را به طور مناسبی انتقال دهد. با به کار بردن المان هایی مانند تصاویر، لوگو و رنگ های سازمانی برند می‌توانید یک فلش تبلیغاتی مناسب را ساخته و اهدا نمایید.

ظرفیت مناسب برای فلش تبلیغاتی انتخاب کنید

ظرفیت یکی از مهمترین عواملی است که در انتخاب فلش تبلیغاتی باید به آن توجه کرد. ظرفیت یا فضای ذخیره سازی فلش باید به اندازه ای باشد که فلش مورد استفاده قرار بگیرد. اگر ظرفیت نا مناسب باشد افراد از فلش استفاده کافی نخواهند کرد و به این طریق عملیات تبلیغ به درستی انجام نخواهد شد.

یکی از مهمترین عوامل در انتخاب فلش مموری تبلیغاتی، ظرفیت آن است. باید تعیین کنید که فلش مموری چقدر فضای ذخیره‌سازی دارد و چه مقدار اطلاعات احتیاج است بر روی آن قرار داده شود. اگر قرار است محتوای زیادی در آن قرار داده شود باید از یک فلش مموری با ظرفیت بالا استفاده کنید تا بتواند پاسخ گوی نیاز افراد باشد.

چاپ و انتخاب متریال

بعد از اینکه طراحی و ظرفیت مناسبی برای فلش تبلیغاتی انتخاب کردید باید متریال سازنده برای فلش را انتخاب کنید. جنس فلش مموری ها از پلاستیک یا فلز است و هر کدام دارای ویژگی های خاص خود هستند. انتخاب ماده ای که با برند شما سازگار باشد و بتواند طرح مورد نظر را با تکنولوژی چاپ همراه کند، دارای اهمیت است.

انتخاب محتوای فلش مموری

محتوای فلش تبلیغاتی مهمترین چیزی است که باید مدنظر قرار داده شود تا کیفیت کار به طرز قابل توجهی افزایش پیدا کند. ظاهر فلش مموری و جنس یا محتوای تبلیغاتی روی آن دارای اهمیت ظاهری هستند اما محتوای فلش مموری تبلیغاتی مهم تر است و تاثیر زیادی بر مخاطب خواهد گذاشت. سعی کنید از محتواهای متنی یا تصویری تولید شده توسط برند خودتان استفاده کنید تا بتوانید به مخاطبان خود القا کنید که برند بزرگی هستید و دارای عوامل تولید کارا هستید. در مورد چگونگی این فایل ها باید موضوع آن را به طور مناسب انتخاب کنید تا در مورد مناسبت هدیه و فضای کسب و کار خود، ارزش افزوده به مخاطب بدهید.

مزیت های استفاده از فلش مموری تبلیغاتی

به کار بردن فلش مموری تبلیغاتی دارای مزیت هایی است که در این قسمت به بیان آن ها پرداخته ایم:

  • فلش مموری تبلیغاتی دارای مخاطبان زیادی است که در تمام اقشار جامعه استفاده می‌شود و این بهترین عامل برای دیده شدن برند شما توسط افراد مختلف است
  • فلش مموری فضای کمی را اشغال می‌کند و توسط افراد به راحتی جا به جا می‌شود
  • فلش مموری های فلزی دارای عمر زیادی هستند زیرا دوام آن ها بالا است
  • امکان چاپ هر گونه طرح تبلیغاتی بر روی بدنه فلش مموری وجود دارد
  • فلش تبلیغاتی دارای توجیه اقتصادی برای هدیه دادن است زیرا میزان استفاده و دوام آن بالا است
  • فلش تبلیغاتی هدیه‌ای ارزشمند است که مناسب و موردنیاز افراد زیادی است و باعث تمایز در تبلیغات می‌شود

چاپ فلش مموری تبلیغاتی

هر کدام از روش های چاپ روی فلش تبلیغاتی دارای مزیت های خاص خود هستند و تشخیص اینکه با کدام تکنولوژی چاپ کنیم این گونه است که باید به جنس بدنه فلش مموری دقت شود. در ادامه انواع روش های چاپ بر روی فلش تبلیغاتی را بیان کرده ایم.

چاپ سیلک فلش تبلیغاتی

چاپ سیلک برای طرح های ساده کاربرد دارد و هزینه کمی بابت تهیه فلش تبلیغاتی به شما تحمیل خواهد کرد.

چاپ لیزری فلش تبلیغاتی

با لیزر های قوی طرح را به صورت شفاف و خوانا بر روی فلش مموری حک می‌کنند. معمولا از این روش برای چاپ روی اجسام سخت مانند فلش مموری های فلزی استفاده می‌شود.

چاپ یووی فلش تبلیغاتی

در این روش از نور یو وی برای خشک کردن مرکب استفاده می‌شود و یک روش باکیفیت و مقاوم برای پرینت لوگو روی فلش تبلیغاتی است.