ماگ مسافرتی

ماگ مسافرتی تبلیغاتی لیوان دسته داری است که مخصوص مسافرت ساخته شده است و می‌تواند دمای محتویات داخل خود را تا ساعت ها حفظ کند. یکی از ابزار های ضروری در مسافرت لیوان سفری است که توسط شرکت بماگ تولید، طراحی و چاپ می‌شود. سفارش دیزاین تراول ماگ را در وب سایت ما ثبت نمایید تا با پرداخت مبلغ مناسبی صاحب ماگ مسافرتی خوش قیمت شوید. همچنین اگر قصد خرید دارید، مدل های آماده نیز در وب سایت وجود دارند. بهترین ماگ تبلیغاتی مسافرتی را از سایت بماگ تهیه کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.

قیمت ماگ مسافرتی

قیمت ماگ سفری معمولا از 100 هزار تومان شروع شده و افزایش هزینه تراول ماگ، وابسته به تجهیزات یا امکاناتی است که برای آن لحاظ می‌شود. اگر انتظار زیادی از یک ماگ مسافرتی ندارید و گرم یا سرد نگه‌داشتن مایعات در مدت زمانی کم، برای شما قابل قبول است؛ محدوده قیمت زیر 500 هزار تومان نیاز شما را برطرف می‌سازد. اگر امکانات خاصی مانند: بند ماگ، لاکچری بودن، کیف همراه ماگ یا از این دست امکانات مورد پسند شما می‌باشد؛ پیشنهاد ما قیمت‌های بالای 500 هزار تومان است که به راحتی می‌توانند نظر شما را به سمت خود جلب کنند.

خرید ماگ مسافرتی

خرید ماگ سفری به افرادی توصیه می‌شود که می‌خواهند در مسافرت‌های خود، دغدغه زیادی بابت نوشیدن مایعات گرم یا سرد نداشته باشند. به این دلیل که ماگ سفری می‌تواند وابسته به جنسی که دارد، چای یا آب یخ را در مدت زمان قابل قبولی گرم یا سرد نگه دارد. اگر می‌خواهید تراول ماگ را پس از یک جستجوی دقیق در مورد قیمت، جنس، رنگ، طرح یا امکانات تهیه کنید، پیشنهاد ما خرید اینترنتی ماگ مسافرتی است. زیرا برای هرکدام از مولفه‌های مدنظر شما محصول وجود دارد که دست شما را در این موضوع باز می‌گذارد.

خرید عمده ماگ مسافرتی شاید در دستور کار خیلی از مدیران شرکت‌ها باشد، که می‌خواهند از آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی استفاده کنند. پیشنهاد ما به این دسته از افراد این است که حتما هنگام خرید عمده تراول ماگ، به قابل چاپ بودن لوگو شرکت روی ماگ توجه داشته باشند؛ زیرا برخی از مدل‌ها جنس خاصی دارند که چاپ آرم یا لوگو روی آن‌ها کمی مشکل است. در این راستا برخی از فروشگاه‌های فیزیکی هم هستند که می‌خواهند ماگ مسافرتی عمده بخرند، تا ویترین محصولات فروشگاه‌شان کامل باشد. در نتیجه باید سلیقه مشتریان متفاوت را در نظر بگیرند و از محدوده قیمتی متفاوتی این خرید را انجام دهند. همچنین در کنار توجه به سلیقه، باید جنس‌های مختلف، طرح‌های مختلف و نمونه‌های متعدد را مد نظر قرار دهند.

ماگ مسافرتی پسرانه

تراول ماگ پسرانه به ماگ‌هایی گفته می‌شود که روی آن طرح‌هایی باب میل پسران دارد. پسرها معمولا اوقات زیادی در روز بیرون از منزل حضور دارند و شاید تایم زیادی در سال را به مسافرت‌های خود اختصاص دهند. در نتیجه وسیله‌ای مانند ماگ سفری پسرانه بسیار برایشان کاربردی است. زیرا می‌تواند نیاز آن‌ها به چای داغ، قهوه داغ، نوشیدنی خنک یا آب سرد را برطرف سازد.

ماگ مسافرتی دخترانه

ماگ مسافرتی دخترانه به ماگ سفری گفته می‌شود که بیشتر مورد پسند دختران است. امروزه دختران هم مانند پسران تایم‌های زیادی در خارج از منزل حضور دارند. یعنی ممکن است سرکار باشند یا به مسافرت بروند که در این صورت وسیله‌ای مانند ماگ سفری دخترانه بسیار برای آن‌ها لازم است. زیرا می‌تواند نیاز آن‌ها به مایعات گرم یا سرد را به خوبی پوشش دهد.

ماگ مسافرتی استیل

ماگ سفری استیل به تراول ماگ‌هایی گفته می‌شود که جنس آن‌ها از استیل است و به دنبال آن خاصیت‌های زیادی به همراه دارد. به عنوان مثال به دلیل جنس استیل، هیچ موقع زنگ زدگی روی آن مشاهده نمی‌شود. همچنین استیل به واسطه جنس مستحکمی که دارد، می‌تواند در مدت‌های استفاده شود و در مقابل ضربات بسیار مقاوم باشد.