دفتر تلفن

دفتر تلفن یکی از رایج‌ترین هدیه‌های تبلیغاتی است که شرکت‌ها برای مناسبت‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند. این مورد به گونه‌ای است که می‌توان گفت دفترهای تلفن در برخی از مواقع نسبت به سررسیدهای تبلیغاتی کاربرد بیشتر و موثرتری دارند. برای خرید دفتر تلفن شیک و حرفه‌ای همین حالا اقدام کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.

خرید دفترچه تلفن

خرید دفتر تلفن تهیه دفترچه‌ای برای ذخیره اطلاعات افراد است. با دفتر تلفن شما می‌توانید اطلاعات مورد نیاز در منزل و محل کاری که دارید را حفظ و ذخیره کنید. مزیتی که دفتر تلفن نسبت به تلفن‌های همراه دارد، قابل حمل و دردسترس بودن آن است که می‌توانید در هر کجا که هستید آن را با خود جا به جا کنید.

 اگر شارژ تلفن همراه تمام شود یا کسی آن را از شما به سرقت ببرد، احتمال از بین رفتن اطلاعات مهمی که دارید بسیار بالاست؛ اما با خرید دفترچه تلفن جیبی دیگر نگرانی‌ای از این بابت نخواهید داشت. ما در وبسایت بماگ با توجه به سفارش شما، هر تعداد که بخواهید دفتر تلفن چاپ و طراحی می‌کنیم که می‌توانید لوگو و نام برند خود را روی آن حک کنید.

قیمت دفتر تلفن

قیمت دفتر تلفن بستگی به نوع، ابعاد و کیفیت چاپ دارد. تعرفه هر عدد دفترچه تلفن 100.000 الی 300.000 تومان است. قیمت دفتر تلفن وزیری به علت ابعاد متفاوت آن نسبت به دفتر تلفن رقعی هزینه کمتری دارد، اگر قصد سفارش دفتر تلفن تبلیغاتی با هزینه کم را دارید، این نوع دفترچه تلفن را به شما پیشنهاد می‌دهیم.  قیمت دفتر تلفن در بماگ به طور منصفانه در نظر گرفته شده که بتوانید به هر تیراژ که می‌خواهید کالایی باکیفیت اما باقیمتی مناسب سفارش دهید. 

انواع دفتر تلفن

دفتر تلفن از نظر ابعاد و طرح‌بندی به انواع مختلفی تقسیم می‌شوند. 

انواع دفتر تلفن از نظر ابعاد

دفترچه تلفن از نظر ابعاد به سه دسته دفتر رقعی، وزیری و خشتی تقسیم‌بندی می‌شود. 

ابعاد دفتر تلفن وزیری:  دفتر تلفن وزیری ابعاد 20 در 13 سانتی متر را دارد و از دفتر تلفن‌های کوچک محسوب می‌شود.

ابعاد دفتر تلفن خشتی: دفتر تلفن خشتی به شکل مربع است. این دفتر به ابعاد 23 در 23 سانتی متر است.

ابعاد دفتر تلفن رقعی:  دفتر تلفن‌های رقعی به ابعاد 22 در 15 سانتی متر هستند.

انواع دفتر تلفن از نظر ظاهر

 دفتر تلفن از نظر ظاهر سه دسته  فانتزی، جیبی، و ساده تقسیم می‌شود. دفتر تلفن فانتزی ظاهری زیبا دارند که برای کودکان و نوجوانان مناسب‌ است اما دفتر تلفن ساده ظاهری دارد که برای کارمندان و سالمندان مناسب و روی آن طرح‌بندی خاصی وجود ندارد. دفتر تلفن جیبی بسیار کوچک است که این نکته به حمل آن سهولت بخشیده است.

نکات مهم در خرید دفتر تلفن

نکاتی که باید در خرید دفتر تلفن توجه کنید شامل برند، ابعاد دفتر، تعداد برگ و جلد دفتر می‌شود که شما را در خرید بهترین دفترچه تلفن راهنمایی می‌کند. برای خرید دفتر تلفن کاربردی لازم است به نکاتی توجه داشته باشید. این که چه نوع محتوایی را می‌خواهید در آن ذکر کنید و دوست دارید دفتر تلفن چند ردیف و ستون داشته باشد بسیار در کاربردی بودن آن مهم است. شما باید دفتر تلفنی را انتخاب کنید که اطلاعات مناسبی که می‌خواهید را پوشش دهد و جای مناسبی برای یادداشت آن داشته باشد. ما در بخش زیر دیگر موارد ضروری در انتخاب خرید دفتر تلفن را بیان می‌کنیم:

  • ابعاد دفتر تلقن: دفتر تلفن سایزهای مختلفی دارد که قبل از خرید باید بدانید ابعاد آن برای شما کافی است یا خیر. قبل از خرید فکر کنید چه نکاتی را می‌خواهید در دفتر تلفن ثبت کنید تا پی ببرید سایز دفتر برای محتوای شما کافی است یا خیر. اگر برای ثبت شماره تلفن‌های اداره یا مطب پزشک نیاز به دفتر تلفن دارید، باید دفترچه تلفنی با ابعاد بزرگ تهیه کنید تا حجم این دفتر در مدت زمان کم به پایان نرسد.
  • تعداد برگ دفتر تلفن: تعداد برگ تعیین کنند میزان قابل استفاده از دفتر است که باید قبل از خرید به آن توجه داشته باشید. اگر می‌خواهید تعداد زیادی شماره تلفن و ایمیل در آن ثبت کنید، از دفتر تلفن‌هایی با تعداد برگ بالا استفاده کنید.
  • برند و مارک دفترچه تلفن: برندهایی مانند پابکو، بیک و آریا که از برندهای محبوب نوشت‌افزار بازار هستند معمولا محصولات باکیفیت‌تری نسبت به برندهای ناشناخته تولید می‌کنند. اگر قصد هدیه دادن دفترچه تلفن را دارید باید از برندهای شناخته شده دفتر سفارش دهید، این کار را به بماگ بسپارید.
  • جلد دفتر تلفن: جلد یکی از المان‌هایی است که در محافظت از محتوای دفتر تلفن نقش دارد پس اگر می‌خواهید اطلاعات مهمی در این دفتر یادداشت کنید باید دفتر تلفن‌هایی با جلد چرم و ضد آب خریداری کنید.

سفارش دفتر تلفن

سفارش دفتر تلفن، مرحله قبل از ارسال دفترچه تلفن به شما است. در مرحله ثبت سفارش دریافت اطلاعاتی از جمله تعداد دفتر، چاپ لوگو و نام برند را ذکر کنید تا محصول به سلیقه‌ای که می‌خواهید به شما ارسال شود. دفتر تلفن سررسیدی است که در آن امکان یادداشت شماره های تلفن وجود دارد و شما خواهید توانست اطلاعات خود را در آن ثبت نمایید. سفارش دفتر تلفن عبارت است از تکمیل فرایند خرید طرح در سایت ما که از بین چندین طرح دفتر تلفن انجام می‌شود. دفتر تلفن یک هدیه تبلیغاتی اداری است که کاربرد خوبی دارد.

چاپ دفتر تلفن

چاپ دفتر تلفن فرایندی است که در آن با دستگاه های قوی و کیفیت عالی اقدام به چاپ و تولید دفتر تلفن می‌کنیم. چاپ دفتر تلفن در بماگ با متریال درجه یک انجام می‌شود.