تیشرت آستین کوتاه تبلیغاتی

تیشرت آستین کوتاه تبلیغاتی تیشرتی است که با داشتن طرح تبلیغاتی روی خود، یک برند را به افراد بیشتری معرفی می‌کند و به دلیل داشتن آستین های کوتاه مناسب استفاده در هوای گرم است. شرکت بماگ این لباس ها را برای گسترش جامعه مشتریان یک برند دیزاین می‌کند. بماگ در کنار این خدمت، چاپ تیشرت های آستین بلند را نیز اجرا می‌کند. برای هر نوع نیازی ارائه خدمات داریم می‌توانید سفارش طراحی تیشرت آستین کوتاه برای تبلیغ بیزینس خود را بدهید یا اینکه مدل های آماده موجود در وب سایت را خرید کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.

سفارش تیشرت آستین کوتاه تبلیغاتی

سفارش تیشرت آستین کوتاه تبلیغاتی؛ به این معنی است که شما پس از بازدید از وبسایت ما مشتاق به ثبت سفارش شده‌اید و طرحی را برای تیشرت آستین کوتاه خود انتخاب نموده و ثبت رسانده‌اید.

چاپ روی تیشرت آستین کوتاه تبلیغاتی

چاپ روی تیشرت آستین کوتاه تبلیغاتی؛ به روندی گفته می‌شود که پس از سفارش رخ می‌دهد و طی آن طرح موردنظر شما روی تیشرت آستین کوتاه پرینت می‌شود. پرینت طرح روی آستین کوتاه یا تیشرت آستین بلند تفاوتی ندارد.

قیمت چاپ تیشرت آستین کوتاه تبلیغاتی

قیمت چاپ تیشرت آستین کوتاه تبلیغاتی؛ یعنی مبلغی که بماگ برای پرینت کردن یک طرح روی یک لباس دریافت می‌کند و چیزی حدود 2.000.000 تا 10.000.000 است. این قیمت برای تمام لباس‌های T شکل وبسایت یکسان است و فرقی ندارد که آستین کوتاه بوده یا تی‌شرت 3 دکمه باشد.