خودکار تبلیغاتی

خودکار و قلم تبلیغاتی؛ در حقیقت نام آن قلم خودکار نوک ساچمه‌ای است که ما در زبان عام به آن خودکار می‌گوییم. این وسیله در دسته‌بندی ابزار نوشتاری نوین یا گونه‌ای قلم قرار می‌گیرد. از این وسیله غیر از نوشتن می‌توان به عنوان تبلیغات هم استفاده کرد. کسب و کارهایی که می‌خواهند روشی ماندگار برای تبلیغات داشته باشند، از خودکار تبلیغاتی به عنوان هدیه تبلیغات اداری استفاده می‌کنند. روی بدنه این وسیله (خودکار و قلم‌های روزمره) جای بسیار مناسبی است که برند شرکت خود را روی آن حم کنید، همچنین می‌توان آن را به عنوان هدیه بین کارمندان اداره و یا مشتریان خود پخش کنید تا برندتان همواره جلوی چشم آن‌ها باشد.

هیچ محصولی یافت نشد.

ویژگی‌های یک خودکار و قلم خوب

خودکاری که بتواند کمترین درد را به مچ و انگشتان دست وارد کند، یک خودکار خوب شمرده می‌شود. خودکاری به عنوان یک گزینه خوب شناخته می‌شود که گزینه‌های زیر در آن رعایت شده باشد:

  • خودکارهایی که سطح مقطع داشته باشند، بسیار بهتر از خودکارهایی هستند که بدنه دایره‌ای دارند.
  • خودکارهایی که روی بدنه آن‌ها پوشش پلاستیکی نرم به کار رفته باشد، می‌تواند از اذیت شدن انگشتان تا حد زیادی جلوگیری کند.
  • برخی افراد هستند که هنگام نوشتن، انگشت اشاره خود را روی خودکار بسیار زیاد فشار می‌دهند. این افراد باید از خودکاری استفاده کنند که پوشش لاستیکی ارتجاعی استفاده کنند.

خودکار و قلم تبلیغاتی عمده

در سایت بماگ علاوه بر خرید خودکار تبلیغاتی با تعداد کم، امکان تهیه این محصول به صورت عمده را نیز دارید. لازم به ذکر است که خرید خودکار تبلیغاتی در تعداد بالا، دارای تخفیف قیمت هر خودکار است.

چاپ خودکار تبلیغاتی

خودکار تبلیغاتی عبارت است از خودکاری که در تنوع مدل‌های مختلف تولید می‌شود. همچنین روی آن با لوگو و نام برند طراحی می‌شود تا بازاریابی خوبی برای یک برند خاص انجام شود. این یک شیوه مناسب و ارزان است که به وسیله اهدای آن به دیگران خواهید توانست برای برند خود مشتریان جدیدی را ایجاد کنید. خودکار تبلیغاتی در مراسم ها و موقعیت های مختلفی می‌تواند اهدا شود. بنابراین در پایان همایش ها، مراسم هایی که با فرهیختگان برگزار می‌شود و ... می‌توان از این روش تبلیغاتی استفاده کرد. یکی از دلایلی که باعث شده است خودکار تبلیغاتی به عنوان یک روش مرسوم تبلیغات کسب و کار شناخته شود این است که خودکار بسیار پرکاربرد است و همواره در معرض دید افراد مختلف است.

علت دیگری که باعث شده خودکار به عنوان یک هدیه تبلیغاتی شناخته شود این است که این کالا مورد استفاده پرسنل، کارمندان و مدیران شرکت ها و دانشجویان است. یعنی اگر این روش را انتخاب کرده اید، باید بدانید انتخاب هوشمندانه ای انجام داده اید زیرا می‌توانید میان اقشار مختلف تبلیغ برند خود را انجام دهید.

خودکار تبلیغاتی خام در فروشگاه ما موجود است و آماده ارسال به آدرس مشتریان است. شما می‌توانید این خودکار ها را به صورت خام سفارش دهید یا اینکه طرح خاص خود را ارسال کنید تا روی خودکار کار شوند یا اینکه صفر تا صد کار را به ما بسپارید تا بهترین خودکار های تبلیغاتی را به شما تحویل دهیم. انواع خودکار تبلیغاتی ارزان قیمت را در سایت ما مشاهده کنید و برای خرید آن ها اقدام نمایید تا در سریع ترین زمان ممکن برای شما ارسال شوند.

انواع خودکار

خوکار هایی که برای اهدا کردن به افراد موردنظر مناسب هستند، دارای انواع مختلفی هستند. به تناسب امکانات و جنسی که هر خودکار دارد قیمت متفاوتی برای آن ها منظور می‌شود. اگر شما هم قصد دارید با تبلیغات روی خودکار کسب و کار خود را تبلیغ کنید، باید با انواع این خودکار ها آشنا شوید:

روان نویس تبلیغاتی

روان نویس تبلیغاتی نوعی از خودکار است که دارای جوهر مخصوصی است که نوشتن را روان می‌کند. بر روی بدنه این خودکار ها از نقش های تبلیغاتی استفاده می‌شود. روان نویس تبلیغاتی برای اهدا کردن در نمایشگاه ها یا همایش ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.

خودکار فلزی

خودکار تبلیغاتی فلزی یک قلم است که با طرح های تبلیغاتی ساخته می‌شود و برای درج اطلاعات بر روی آن از نوع چاپ لیزری و حکاکی استفاده می‌شود. خودکار های فلزی جلوه ای زیبا و خاص دارند که آن ها را برای هدیه دادن به تمام افراد خصوصا افراد مهم بسیار مناسب کرده است. شرکت های بزرگ و با سابقه همواره با استفاده کردن از این خودکار ها توانسته اند توجه مخاطبان را به برند خود کسب نمایند.

خودکار پلاستیکی

خودکار پلاستیکی تبلیغاتی نوعی از خوکار است که از جنس پلاستیک ساخته شده است و روی آن نشانه هایی از خدمات یا محصولات یک برند چاپ می‌شود تا تبلیغ به صورت هدفمند انجام شود و مشتریان بیزینس افزوده شوند. خودکار های پلاستیکی زمانی بیشترین کاربرد خود را دارند که برای تبلیغات های گسترده قصد استفاده از آن ها را دارید. خودکار های تبلیغاتی پلاستیکی در طرح ها و رنگ های مختلف تولید می‌شوند و چاپ بر روی آن ها بسیار راحت و مشخص است. به دلیل مقرون به صرفه بودن، کسب و کار های بزرگ و کوچک می‌توانند از این طریق به تبلیغات برند خود بپردازند.

خودکار مدیریتی

خودکار مدیریتی تبلیغاتی نوعی از خوکار است که مناسب برای هدیه دادن به مدیران است و طراحی بسیار شکیل و مناسبی برای این منظور دارد. زیبا ترین و گران قیمت ترین نوع خودکار های تبلیغاتی همین نوع مدیریتی است که به مخاطبان خاص برند مانند مدیران هدیه داده می‌شوند.