سررسید پالتویی

سرررسید پالتویی به سررسید‌هایی گفته می‌شود که از نظر ابعاد از سررسیدهای معمولی کوچک‌تر است. به دلیل کوچک‌تر بودن قیمت سررسید‌های پالتویی اقتصادی و ارزان‌تر است. در صورتی که نیاز به ثبت سفارش خرید سررسید پالتویی کافی است همین حالا از طریق سررسیدهای وب سایت اقدام به خرید کنید.

هیچ محصولی یافت نشد.

سررسید پالتویی

سررسید پالتویی نوعی سالنامه است که نسبت به دیگر سررسیدهای تبلیغاتی دارای ابعاد کوچک تری است. ابعادی که برای این قطع سررسید رایج است شامل؛ 17 در 10 یا 17 در 12 سانتیمتر است. محل نوشتن در سررسید های پالتویی نسبت به دیگر مدل ها کمتر است اما حسنی که این سالنامه ها دارند، قیمت مناسب تر آن ها هستند. با داشتن ابعاد کوچک، سررسید های پالتویی برای کسانی که مدام سررسید حمل می‌کنند، مناسب است.

سفارش سررسید پالتویی

با یک بررسی کلی نسبت به تمام سررسید های تبلیغاتی موجود در بازار، سررسید قطع پالتویی یکی از انتخاب های هر فردی خواهد بود. این سررسید با داشتن ابعاد خاص و ظاهری جذاب، به یکی از محبوب ترین سررسید ها تبدیل شده است. چنانچه قصد سفارش سررسید پالتویی از سایت بماگ را دارید، با اعلام جزئیات سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی محصول مدنظر خود را در کمترین زمان ممکن دریافت نمایید.

خرید سررسید پالتویی

چنانچه از آن دسته افرادی هستید که نیاز به نوشتن مداوم و حمل سررسید را دارید، پیشنهاد ما سررسید پالتویی است. این سررسید با توجه به ابعاد مناسب و فضای کافی بهترین گزینه برای شما است.

اگر قصد خرید سررسید های پالتویی از سایت بماگ را دارید، بهتر است بدانید که تمامی استاندارد های مدنظر شما رعایت شده و جهت خرید کافی است با شماره های ثبت شده در سایت تماس حاصل نمایید و یا خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید.

قیمت سررسید پالتویی

قیمت سررسید پالتویی بین 150.000 الی 300.000 تومان است. در مجموعه بماگ، برای بهینه کردن کیفیت طراحی و چاپ سررسید پالتویی، از بهترین دستگاه ها و گرافیست ها استفاده می‌شوند. عواملی که در تعیین قیمت این سررسید ها نقش دارند شامل؛ قطع دقیق سالنامه، تعداد صفحات دیزاین شده، ویژگی های خاص جلد و کاغذ های سررسید هستند.