تیشرت ساده تبلیغاتی

تیشرت ساده تبلیغاتی لباسی است که با طرح های ساده تولید و چاپ می‌شود و به همین دلیل مورد پسند تعداد بیشتری از افراد جامعه است. قیمت دیزاین این مدل به نسبت مناسب تر است و شرکت بماگ با تخصصی که در زمینه گرافیکی دارد قادر است بهترین طرح را برای انواع تیشرت ایجاد کند. امکان خرید تی شرت آستین بلند با هزینه مناسب در وب سایت بماگ برقرار است.

هیچ محصولی یافت نشد.

سفارش تیشرت ساده تبلیغاتی

سفارش تیشرت ساده تبلیغاتی؛ یعنی توافق پیشنهاد و پذیرش بین شما و وبسایت بماگ است که در طی این معامله تیشرتی ساده از سوی شما خریداری شده و در نهایت از سمت وبسایت B-mug برای شما ارسال خواهد شد. اگر مدل دلخواهی مدنظر شماست باید هنگام ثبت سفارش خود عنوان کنید که چه تعداد مدنظر شماست، زیرا تعداد چاپ تکی بسیار متفاوت با چاپ در تعداد عمده است. همچنین اگر پیشنهاد یا درخواستی دارید باید در قسمت توضیحات قید کنید تا کارشناسان ما بتوانند پس از صحبت با شما به ایده ذهنی شما پی ببرند و به صورت کامل آن را روی تی‌شرت پیاده‌سازی کنند.

چاپ روی تیشرت ساده تبلیغاتی

چاپ روی تیشرت ساده تبلیغاتی؛ یعنی پرینت نوشته، تصاویر، اعداد و علائم روی یک لباس ساده T شکل که میتواند طرح مدنظر شما روی این لباس چاپ شود. دستگاه‌های چاپ به صورت مختلف وجود دارد و هرکدام کیفیت‌های متفاوتی دارند، به همین دلیل لازم است تا شما اعلام کنید که مدل طرحی می‌خواهید روی لباس چاپ شود، زیرا وابسته به چاپ قیمت هم بالا و پایین می‌رود.

قیمت چاپ تیشرت ساده تبلیغاتی

قیمت چاپ تیشرت ساده تبلیغاتی؛ یعنی پرداخت هزینه 100.000 تا 300.000 هزار تومان بابت پرینت کردن توسط شما به وبسایت بماگ است که این تعرفه سعی شده تا به صورت رقابتی اعلام گردد تا برای شما صرفه اقتصادی داشته باشد. نه تنها در این مورد بهاء رقابتی اعلام شده، بلکه در پولوشرت آستین بلند یا سایر موارد هم همین موضوع برقرار است. هزینه چاپ کردن طرح‌های مختلف روی تی‌شرت‌های تبلیغاتی بسیار متفاوت با یکدیگر است.