09158989340

هدیه تبلیغاتی برای دانشجویان

هدیه تبلیغاتی برای دانشجویان (promotional gift for universitystudent)؛ یعنی کادویی تبلیغاتی که مناسب قشر دانشجو جامعه باشد و بتوانند از آن پیشکش تبلیغاتی استفاده کاربردی داشته باشند. شما با دادن این کادو به دانشجویان می‌توانید بخشی از قشر جوان جامعه را به سمت برند خود جذب کرده و روی برند خودتان سرمایه گذاری کنید تا با گذشت زمان مشتریان بالقوه به سمت شما جذب شوند.

انواع هدایای تبلیغاتی برای دانشجویان

انواع هدایای تبلیغاتی برای دانشجویان (All kinds of promotional gifts for universitystudents یعنی اقسام مختلف هدیه‌ها که دانشجویان بتوانند از آن استفاده مفیدی داشته باشند و در عین حال برند شما جلوی چشم آن‌ها باشد. اگر برای هدیه برای دانشجوها می‌خرید، بهتر است بدانید که در حقیقت هدیه روز مهندس می‌خرید، زیرا این افراد مهندس‌های آینده مملکت ما هستند. اشکال مختلف هدایای تبلیغاتی به شرح زیر است:

ظروف تبلیغاتی برای دانشجویان

ظروف تبلیغاتی (Advertising containers For univesitystudents)؛ یعنی آوند، قاب یا گنجانه که برای مقاصد تبلیغاتی به افراد دانشجو جامعه داده می‌شود تا یک سرمایه گذاری مناسب روی این افراد صورت بگیرد تا در آینده برند شما در ذهن آنان ثبت شده باشد. این ظروف می‌تواند در انواع ماگ به این افراد داده شود.

هدایای تبلیغاتی دیجیتال برای دانشجویان

هدایای تبلیغاتی دیجیتال (Digital promotional gifts For univesitystudents)؛ یعنی هدایای که در دسته محصولات دیجیتالی قرار می‌گیرد و دانشجویان می‌توانند در مصارف روزانه خود استفاده کاربردی داشته باشند. این کادوهای دیجیتال می‌تواند شامل اسپیکر، پاوربانک، فلش مموری، فلش چرخشی، فلش OTG، موس و لوازم جانبی موبایل باشد.

هدایای تبلیغاتی کاربردی برای دانشجویان

ابزار تبلیغاتی برای دانشجویان (Advertising tool for students)؛ یعنی کاربردی‌ترین کادوهای تبلیغاتی برای محصلان که توسط آن بتوانند نیازهای روزمره خود را رفع کنند. این پیشکش‌های تبلیغاتی شامل هدایای تبلیغاتی ورزشی، جاکارتی رومیزی تبلیغاتی، جاکلیدی تبلیغاتی، فندک تبلیغاتی، دستبند تبلیغاتی و دستمال کاغذی باشد.

عطر تبلیغاتی برای دانشجویان

عطر تبلیغاتی برای دانشجویان (Advertising perfume for universitystudents)؛ یعنی اهداء کردن کادویی مانند اسانس‌ها یا ترکیبات معطر که دانشجویان بتوانند به واسطه آن خوشبوسازی بدن خودشان را انجام دهند. از این عطر هم می‌توان برای تبلیغ برند استفاده کرده و هم می‌توان به عنوان یک کادو برای روز دانشجو استفاده کرد.

هدایا تبلیغات اداری برای محصلان

هدایا تبلیغات اداری برای محصلان (Administrative advertising gifts for universitystudents)؛ به پیشکش‌هایی گفته می‌شود که محصلان می‌توانند در محیط دانشگاه استفاده کنند و به واسطه آن‌ها می‌توان برند خود را در میان قشر جوان و دانشجو تبلیغ کرد. زیرا برای هربار جزوه نوشتن در محیط دانشگاه و سایر کارها به این وسایل مانند جا خودکار، پوشه تبلیغاتی، برگه یادداشت، دفترچه یادداشت، جایادداشتی، کیف، کوله، کیف لپ‌تاپ و کیف کارت عابر بانک نیاز می‌شود.

کسانی که هنوز در رشته وکالت محصل هستند، شاید در حال حاظر نتوان آن‌ها را وکیل نامید؛ اما به یاد داشته باشید که این افراد در آینده قرار است جامعه وکلای ما را تشکیل دهند. پس با خرید کادو برای وکیل به این افراد که هنوز در ابتدای راه هستند، امید و انگیزه بدهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
آخرین نوشته ها

هدایایی تبلیغاتی پول تیکت

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من