09158989340

هدایای تبلیغاتی موسسات مالی

هدایای تبلیغاتی موسسات مالی عبارت است از کادو هایی که موسسات مالی مانند بانک ها و بیمه ها می‌توانند با اهدای آن ها به مشتریان خود تعداد آن ها را افزایش دهند و با استقبال مردم از خدمات مالی مواجه شوند. در این مطلب به بررسی کادو هایی می‌پردازیم که مناسب موسسات مالی برای اهدا کردن به مشتریان است.

خودکار تبلیغاتی

خودکار سفارشی هدیه ای است که با لوگو و نام تجاری موسسه مالی تولید می‌شود و با هدف تبلیغ خدمات مالی به مشتریان اهدا می‌شود. یکی از آثار خودکار هدیه این است که مشتریان را وفادار خواهد کرد.

ماشین حساب

یکی از ابزار های ضروری برای کسانی که در کار خود نیاز به حساب کردن دارند، ماشین حساب است. بانک ها و موسسات مالی ماشین حساب را که یک هدیه مرتبط با خدمات مالی است با نام و لوگوی خود دیزاین کرده و آن ها را به مشتریان خود اهدا می‌کنند.

جاکارتی

تمام افراد به جای پول کارت های زیادی را در جیب شان قرار می‌دهند. برای اینکه کارت ها نظم مناسبی داشته باشند استفاده از جاکارتی ضرورت می‌یابد. این یک هدیه مناسب است که یک موسسه مالی آن را اهدا می‌کند.

ماشین منگنه زن

ماشین منگنه زن ابزاری است که در کار های اداری به وفور استفاده می‌شود. یکی از بهترین هدایایی که یک موسسه مالی می‌تواند اهدا کند، ماشین منگنه زن است.

کیف

یکی از ابزار های ضروری برای تمام افراد، کیف های حمل مدارک است. تقریبا هر فردی دارای کیفی است که مدارک و تجهیزات خود را در آن نگهداری می‌کند. بنابراین طراحی و چاپ کیف با مشخصات شرکت مالی، فرصتی مناسب است تا موسسه مالی خدمات خود را به افراد معرفی نماید.

بطری نوشیدنی

یکی از محصولاتی که توسط موسسات مالی اهدا می‌شود، بطری نوشیدنی است. همچنین اگر شرکتی با این روش اقدام به تبلیغ نام خود نماید، هزینه های اندکی را بابت طراحی و تولید آن خواهد پرداخت.

لیوان قهوه یا چای

اکثر افراد از چای یا قهوه به عنوان نوشیدنی محبوب خود استفاده می‌کنند. لیوان قهوه یا چای ابزار مناسبی است که با آن می‌توان خدمات موسسات مالی را تبلیغ کرد. افراد با دیدن مشخصات یک برند بر روی لیوان قهوه در مورد آن برند بیشتر تحقیق خواهند کرد.

پدماوس

امروزه اکثر کار ها با کامپیوتر و رایانه کار می‌کنند و به همین خاطر اهمیت استفاده از پد ماوس راحت زیاد است. موسسات مالی با درج مشخصه های خود روی این پد ها به تبلیغ کردن خدمات خود می‌پردازند.

پاور بانک

یک هدیه تبلیغاتی نفیس که موسسات مالی آن را به مشتریان خود اهدا می‌کنند، پاوربانک است. استفاده از پاوربانک رایج است و به همین دلیل از مناسب ترین گزینه ها برای اهدا کردن است.

نگهدارنده آی پد

آی پد یا نوت بوک ابزاری است که افراد زیادی از آن ها استفاده می‌کنند. این ابزار ها برای استفاده به نگهدارنده احتیاج دارند. یک نگهدارنده چرمی شیک گزینه مناسبی برای استفاده از آی پد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
آخرین نوشته ها

هدایایی تبلیغاتی پول تیکت

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من