ساک دستی پارچه‌ای

ساک دسته پارچه‌ای یکی از انواع ساک‌های دستی است که از آن می‌توان به عنوان ساک خرید، ساک‌های بسته بندی و همچنین ساک تبلیغاتی استفاده کرد. ساک‌های پارچه‌ای دارای مدل‌های مختلفی است که وابسته به کاربردتان می‌توان مدل مناسب با جنس مد نظر را انتخاب کرد. برای خرید ساک دستی تبلیغاتی کافی است نوع مناسب را انتخاب کنید و در تیراژ مد نظر چاپ انجام شود.

هیچ محصولی یافت نشد.

سفارش ساک دستی پارچه ای

سفارش ساک دستی پارچه ای به این طریق انجام می‌شود که ابتدا برای شما قیمت اعلام خواهد شد و در صورت تایید شما قرارداد مربوط ارسال شده تا آن را امضا کنید. جهت ثبت سفارش لطفا با شماره های اعلام شده در ارتباط باشید.

قیمت ساک دستی پارچه ای

تعرفه چاپ ساک دستی پارچه ای به همراه طراحی آن بین 3.000.000 تومان الی 10.000.000 تومان است. مجموعه بماگ سعی کرده است که بهترین قیمت های رقابتی را برای ساک های پارچه ای انتخاب کند تا بتوانید سفارش خود را ثبت کنید.

چاپ ساک دستی پارچه ای

اطلاعاتی که بماگ روی ساک پارچه ای چاپ می‌کند متناسب و به اندازه هستند. فضای ساک پارچه ای محدود است و برای تبلیغ کردن روی آن باید مهم ترین موارد را پرینت کرد. بنابراین اطلاعاتی مانند لوگو یا شماره تماس های شرکت شما باید به درستی و به صورت خوانا پرینت شوند.