09158989340

گل های مناسب برای هدیه تبلیغاتی

گل یکی از زیباترین مخلوقات است که با طرح و رایحه متفاوت به عنوان یک هدیه تبلیغاتی مناسب شناخته می‌شود. گل برای هدیه مناسب است زیرا نشان دهنده احساسات و احترام ما نسبت به فرد مقابل است. می‌توان با اهدای گل به یک شخص اهمیت او نزد خود را نشان دهیم. حال چه بهتر که از ایده کادوپیچ کردن گل برای هدیه های تبلیغاتی استفاده کنیم. انتخاب گل های مناسب برای هدیه در زیبایی دسته گل تبلیغاتی موثر است. در این مقاله چند گل مناسب برای هدیه را معرفی کرده ایم.

برای انتخاب بهترین گل تبلیغاتی به چه مواردی توجه کنیم؟

هدیه دادن گل با هدف تبلیغات کردن دارای اصولی است که باید رعایت شوند تا کادوی مناسبی به وجود بیاید. نکته ای که باید رعایت شود این است که نوع گل متناسب با شخصیت فرد و البته هویت برند اهدا کننده باشد.

گل رز

گل رز به عنوان یک هدیه تبلیغاتی خاص شناخته می‌شود. این گل با داشتن رنگ های متنوع از محبوبیت بالایی برخوردار است. گل های رز سالیان زیادی است که قلب عاشقان را به تپش واداشته است. اهدا کردن این گل زیبا و خوش بو به افراد مناسب می‌تواند شناخت و علاقه آن ها را نسبت به برند شما افزایش دهد.

گل لاله

گل لاله با داشتن تنوع رنگ بالا، برگ های سبز رنگ و قد بلند هدیه ای مناسب برای افرادی است که به دنبال هدیه تبلیغاتی هستند. رنگ برگ های این گل، قرمز، زرد و بنفش است. گل لاله در اوایل بهار می‌شکفد و نمادی از تولد دوباره است. اگر بخواهیم بیشتر در مورد این گل بگوییم، لاله نمادی از بخشش، ظرافت و عشق است.

گل ارکیده

گل ارکیده جذاب ترین و خاص ترین گلی است که می‌توان به افراد هدیه داد. فرقی نمی‌کند که در چه سطحی از کسب و کار باشید. گل ارکیده همواره یک گزینه مناسب است. ارکیده گلی کمیاب و گران قیمت است که با اهدای آن به افراد مناسب احساس ظرافت، غرور و افتخار را انتقال می‌دهد.

گل آماریلیس

آماریلیس کلمه ای لاتین به معنای درخشیدن است که با داشتن گلبرگ های سفید و رگه هایی به شکل صورتی یا قرمز خودنمایی می‌کند. ویژگی اصلی آماریلیس این است که ظرافت در آن نمود پیدا کرده است.

زنبق آبی

زنبق آبی یک گل منحصر بفرد، خاص و عالی است که نمادی از ایمان و امید است. زنبق آبی هدیه ای مناسب برای تبلیغات برند است.

گل گاردنیا

گل گاردنیا نمادی از عشق قدیمی است که سرشار از عطری خوش بو است. گاردنیای سفید نماد آرامش و هماهنگی است. مانند رز قرمز، گاردنیا به معنای شور عشق و محبت است. قیمت این گل گران است و یک هدیه ماندگار است.

گل آلسترومریا

نماد بارز گل آلسترومریا دوستی و فداکاری است. علاوه بر آن ثروت، شانس و خوش بختی را نیز نشان می‌دهد. رنگ های گل آلسترومریا متنوع است و این باعث شده است برای هدیه دادن مناسب باشد. رنگ قرمز و صورتی این گل نشان دهنده ابراز محبت است. گل آلسترومریای نارنجی نشانه سخت کوشی در رسیدن به هدف است.

گل کاملیا

کاملیا گلی خاص برای هدیه دادن است که نماد محبت و مراقبت است. کاملیا دارای گلبرگ های لایه لایه و ظریف است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
آخرین نوشته ها

هدایایی تبلیغاتی پول تیکت

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من