ساک دستی سوزنی

ساک دستی سوزنی نوعی از ساک است که از پارچه سوزنی ساخته می‌شود و یکی از انواع ساک دستی است که به دلیل قیمت مناسب طرفدران زیادی دارد. در طراحی این مدل از ساک دستی، از بافت پارچه غیر بافته استفاده شده است به همین دلیل به این نوع از ساک دستی پارچه‌ای سوزنی گفته می‌شود. این ساک‌های دستی بهترین و مناسب‌ترین وسیله برای حمل اشیاء و وسایل خریداری شده است. برای خرید انواع مدل ساک دستی سوزنی کافی است با ما تماس بگیرید.

هیچ محصولی یافت نشد.

سفارش ساک دستی سوزنی

سفارش ساک دستی سوزنی با اعلام سفارش شما و نرخ گذاری توسط تیم گرافیست های بماگ انجام می‌شود و در صورتی که شما مایل به همکاری باشید قرارداد همکاری عقد خواهد شد که در نتیجه آن شما بهترین طرح ساک دستی سوزنی را خواهید داشت.

قیمت ساک دستی سوزنی

تعرفه دیزاین و چاپ ساک دستی سوزنی بین 10.000.000 الی 20.000.000 تومان است که توسط ما تعیین شده است و در مقایسه با سایر شرکت ها مقرون به صرفه است. اگر می‌خواهید با پرداخت هزینه مناسب صاحب بهترین ساک دستی سوزنی شوید، سفارش خود را همین الان ثبت نمایید.

چاپ ساک دستی سوزنی

چاپ ساک دستی سوزنی عبارت است از چاپ طرح دیزاین شده روی ساکی که از جنس پارچه سوزنی ساخته شده است. برای پرینت گرفته شدن درست باید از دستگاه های به روز و کارآمد استفاده کرد تا کیفیت بالایی ایجاد شود.