تیشرت زنانه

تیشرت زنانه تبلیغاتی به منظور معرفی بیشتر یک کسب و کار طراحی می‌شود تا بتواند نقش مهمی در برندینگ مجموعه ایفا کند. چاپ طرح های تبلیغی بر روی تیشرت های زنانه یک راه مناسب افزایش درآمد برای کسب و کار ها است. برای موفق طی شدن این کار به شرکت های معتبر طراح مانند بماگ سفارش ساخت و دیزاین دهید. شرکت ما علاوه بر طراحی منحصر بفرد، تیشرت های آماده را نیز به فروش می‌رساند. برای تولید تیشرت سه دکمه تبلیغاتی امکان همکاری با ما را دارید.

هیچ محصولی یافت نشد.

سفارش تیشرت زنانه

سفارش تیشرت زنانه؛ یعنی ثبت یک سفارش از طرف شما که مدلی زنانه دارد و در دسته‌بندی تی‌شرت قرار می‌گیرد.

چاپ روی تیشرت زنانه

چاپ روی تیشرت زنانه؛ یعنی پرینت کردن یک مدل منحصر به فرد و انتخابی از طرف شما در وبسایت ما به ثبت رسیده و منتظر کارهای چاپی آن هستید که ما در اسرع وقت انجام می‌دهیم. حوزه کاری ما مربوط به جنسیت خاصی نبوده و ما می‌توانیم تمام طرح‌های زنانه و مردانه را پوشش دهیم. در کنار این مورد ما همچنین تمام جنس‌ها مانند ملانژ، نخی و... را دستور کار قرار دادیم و به عنوان مثال می‌توانید از قسمت تیشرت ملانژ کارهای ملانژ را سفارش دهید.

قیمت چاپ تیشرت زنانه

قیمت چاپ تیشرت زنانه؛ یعنی پرداخت نرخی از طرف شما به وبسایت بماگ میان 2.000.000 تا 10.000.000 بابت کارهای چاپی که توسط ما انجام می‌شود. شما می‌توانید همین مبلغ ثابت را برای کارهای زنانه و تیشرت مردانه بپردازید.