پوشاک تبلیغاتی

پوشاک تبلیغاتی عبارت است از لباسی که با استفاده از لوگوی یک برند طراحی شده است تا بتواند برندینگ یک کسب و کار را ارتقا دهد. دیزاین کردن لباس به شکل تبلیغاتی نیازمند این است که شرکت طراح اصول بازاریابی را در طراحی رعایت کند. شما با سفارش این نوع لباس ها به شرکت بماگ، می‌توانید شهرت بیزینس خود را ارتقا دهید. از دیگر خدمات ما، طراحی ماگ تبلیغاتی است.

قیمت چاپ پوشاک تبلیغاتی

قیمت چاپ پوشاک تبلیغاتی از 200.000 تومان شروع می‌شود و تا 500.000 تومان ادامه می‌یابد. این هزینه بستگی به جنس لباس و کیفیت چاپ و نوع لباس دارد.

انواع پوشاک تبلیغاتی

پوشاک تبلیغاتی دارای انواع زیادی است که در این قسمت به معرفی آن ها خواهیم پرداخت. هر کدام از این لباس ها برای اهدا شدن به جمع خاصی از افراد جامعه هدف است و کاربرد خاص خود را دارند.

تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی نوعی از البسه است که برای پوشاندن بالاتنه استفاده می‌شود و روی تی‌شرت از طرح های تبلیغاتی استفاده شده است. تیشرت های تبلیغاتی در مدل های متنوع دارای دکمه یا بدون دکمه تولید می‌شوند و نوع یقه نیز در آن ها متنوع است.

پیشبند تبلیغاتی

پیش‌بند تبلیغاتی محصولی است که برای جلوگیری از کثیف شدن لباس آشپز استفاده می‌شود و روی آن طرح لوگو یک کسب و کار مشخص چاپ شده است تا تبلیغ برند آن انجام شود. از پیشبند که نوعی پوشاک تبلیغاتی است در رستوران ها، کافی شاپ ها و ... استفاده می‌شود.

کلاه تبلیغاتی

کلاه تبلیغاتی یک هدیه است که روی آن از نام و نشان یک بیزینس استفاده شده است و در انواع مختلف تولید شده و برای استفاده در فصل های مختلف سال به کار می‌رود.

لباس کار تبلیغاتی

لباس‌کار تبلیغاتی پوشاکی است که با جنس های خاص مقاوم و مناسب با شرایط کاری خاصی ساخته می‌شوند و بر روی آن ها نشان واره یک برند نقش می‌بندد.

ماسک تبلیغاتی

ماسک تبلیغاتی از دسته پوشاک تبلیغاتی است که برای بیشتر شدن شناخت افراد از خدمات یا محصولات یک برند استفاده می‌شود و می‌تواند به خوبی کار بازاریابی را انجام دهد.

هودی تبلیغاتی

هودی تبلیغاتی نوعی لباس بدون زیپ است که برای فصول سرد سال کاربرد دارد و روی آن آرم و مشخصات کسب و کار به طور هنرمندانه نقش می‌بندد تا تبلیغات برند به خوبی انجام شود.

چاپ روی پوشاک تبلیغاتی

چاپ روی پوشاک تبلیغاتی از خدماتی است که وبسایت بماگ با قیمتی مناسب ارئه می‌دهد. چاپ روی پوشاک تبلیغاتی از این نظر اهمیت دارد که به برندینگ شما کمک می‌کند و شما را رقیب‌هایتان برتر می‌کند. بای سفارش چاپ پوشاک تبلیغاتی مانند چاپ روی هودی تنها نیاز است به صفحه طرح مورد نظر بروید و تعداد دلخواه‌تان را وارد کنید. چاپ روی پوشاک تبلیغاتی انواع مختلفی دارد؛ این چاپ می‌‌تواند لوگو، نوشته، یا طرح دلخواه باشد که هر کدام کابرد خاص خود را دارد.

 • چاپ لوگو روی لباس: شما می‌توانید آرم، نشان‌واره یا لوگویی که برای شرکت و کمپانی خود استفاده می‌کنید را روی پوشاک چاپ کنید تا علاوه بر دیده شدن نظم در شرکت، افراد زیادی لوگوی شما را ببینند؛ لباس کار تبلیغاتی پوشاکی مناسب برای چاپ لوگو است که شرکت‌هایی مانند زمزم از این روش استفاده می‌کنند.
 • چاپ نوشته روی لباس: منظور از چاپ نوشته روی لباس، شعارتبلیغاتی، تگ لاین یا اسلوگان است. علاوه براین می‌توانید هر نوشته‌ای را که می‌خواهید بر روی لباس چاپ کنید و آن را به اطرافیانتان هدیه دهید.  چاپ نوشته روی تیشرت تبلیغاتی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغاتی است.
 • چاپ طرح روی لباس: چاپ طرح رو لباس می‌تواند هر چیزی باشد که کارفرما از طراح بخواهد. برای چاپ طرح روی لباس در طرح پیچ اقدام کنید.

انواع چاپ پوشاک تبلیغاتی

چاپ پوشاک تبلیغاتی دارای انواع مختلفی است که در این قسمت آن ها را بیان می‌کنیم. آشنایی با این موارد برای چاپ کردن یک طرح به صورت عالی روی لباس تبلیغاتی ضروری است و با دانستن و تسلط بر این موارد بهترین انتخاب برای روش چاپ شناسایی می‌شود:

چاپ گلدوزی روی پوشاک تبلیغاتی

یکی از بهترین و ساده ترین روش هایی که می‌توان برای چاپ استفاده کرد، روش گلدوزی طرح است که بدون استفاده از جوهر انجام می‌شود و دغدغه این که نوع جوهر با لباس سازگار باشد دیگر وجود نخواهد داشت. در واقع در این روش از ماشین های دوخت اتوماتیک و نخ های متنوع استفاده می‌شد تا عملیات دوخت لوگو یا دیگر مشخصات بیزینس بر روی لباس به طور موفق و با کیفیت انجام شود.

در این روش از چاپ، نقش طراحی شده به صورت کلیشه تهیه شده و سپس رنگ بندی های مربوط به نخ ها انجام می‌شود. سپس از دستگاه های نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک استفاده می‌شود تا لوگو به شکل مستقیم بر روی لباس چاپ شود.

این روش از چاپ، دارای عیب خاص خود است. با استفاده از روش چاپ گلدوزی تنها می‌توان طرح هایی کلی و بدون جزئیات ریز را بر روی لباس چاپ کرد. اگر طرح دارای رنگ بندی های مختلف و کیفیت بالا است، باید از روش های چاپ با جوهر استفاده کرد تا تمام جزئیات طرح را بتوان روی لباس پرینت گرفت.

مزیت استفاده از روش گلدوزی برای چاپ روی پوشاک تبلیغاتی این است که طرح به شکل نقش برجسته و زیبا چاپ خواهد شد و علاوه بر آن، ماندگاری طرح با این روش در سطح اعلی خواهد بود.

چاپ سابلیمیشن پوشاک تبلیغاتی

چاپ سابلیمیشن باکیفیت ترین روش برای پرینت گرفتن نقش روی لباس است. در این روش طرح دیزاین شده را با پرینتر دیجیتالی روش کاغذ سابلیمیشن چاپ می‌کنند. در این فرایند از جوهر مخصوصی استفاده می‌شود. سپس کاغذ را با چسب روی پوشاک تبلیغاتی می‌چسبانند و با پرس حرارتی، جوهر کاغذ را روی پوشاک تبلیغاتی تثبیت می‌کنند.

مزایا و معایب استفاده از چاپ سابلیمیشن
 • از هر نوع رنگ می‌توان استفاده کرد
 • طرح چاپ شده روی پوشاک نرم و یکنواخت است
 • هزینه در سابلیمیشن بالا است
 • فقط روی تیشرت های سفید انجام می‌شود
 • برای پارچه های با الیاف طبیعی قابل استفاده نیست

چاپ سیلک روی پوشاک تبلیغاتی

در روش چاپ سیلک برای پوشاک تبلیغاتی، طرح دیزاین شده روی توری پلاستیکی یا پارچه ای که دارای مافذ بسیار ریز هستند، نقش می‌بندد. منافذ قسمت هایی که طرح قرار نگرفته است، با استفاده از مواد ضد آب پوشانده می‌شود. توری روی لباس قرار می‌گیرد و رنگ مورد نظر توسط غلطک، از منافذ باز عبور کرده و طرح بر روی لباس چاپ می‌شود.

از روش چاپ سیلک برای تیراژ های بالا استفاده می‌شود و می‌توان طرح های ساده را به خوبی با آن چاپ کرد. با این روش طرح های متنوع را با هزینه اندک می‌توان چاپ کرد اما طرح های دارای چند رنگ را نمی‌توان با این روش چاپ کرد.

چاپ مستقیم (DTG) بر روی پوشاک تبلیغاتی

در این روش طرح با استفاده از کامپیوتر طراحی شده و فایل آن به دستگاه پرینتر داده می‌شود. در این روش، طرح با جوهر و به صورت مستقیم بر روی لباس چاپ می‌شود. مزیت این روش آن است که طرح های دشوار و پیچیده را میتوان به راحتی روی لباس تبلیغاتی چاپ کرد.

چاپ فویل پوشاک تبلیغاتی

در روش چاپ فویل پوشاک تبلیغاتی، طرح روی برچسب کار می‌شود و سپس برچسب را داغ می‌کنند و آن را روی پوشاک پرس خواهند کرد. چاپ با استفاده از این روش دارای کیفیت خوبی است ولی از تنوع رنگی بالا خبری نیست.

چاپ برداشت پوشاک تبلیغاتی

در این روش رنگ روی پارچه قرار می‌گیرد و سپس با خمیر احیا رنگ های اضافی برداشته می‌شوند تا طرح مورد نظر روی پارچه ایجاد شود. کیفیت چاپ در این روش بالا است و قابلیت چاپ طرح های ظریف نیز وجود دارد. هزینه مصرف شده در چاپ برداشت بالا است.

نکات چاپ روی پوشاک تبلیغاتی

نکاتی که در چاپ البسه تبلیغاتی باید مورد توجه قرار بگیرند تا بازدهی تبلیغات افزایش یابد شامل مواردی به این ترتیب هستند:

 • نوع چاپ با توجه به جنس لباس انتخاب شود
 • اگر از چاپ با جوهر استفاده می‌شود، باید نوع جوهر با جنس پوشاک تبلیغاتی در سازگاری کامل باشد
 • باید از دستگاه های پیشرفته استفاده شود تا جوهر به طور دقیق و تفکیک شده بر روی لباس چاپ شود
 • ابعاد چاپ باید متناسب با ابعاد لباس باشد تا طرح به خوبی مشخصات برند شما را نمایان سازد
 • رنگ بندی های استفاده شده در چاپ لباس باید به گونه ای باشند که با یکدیگر و همچنین با رنگ پوشاک تبلیغاتی متناسب باشند

پوشاک تبلیغاتی

پوشاک تبلیغاتی عبارت است از لباس هایی که برای بیشتر شناخته شدن یک برند تولید می‌شوند و روی آن ها لوگوی شرکت و یا دیگر مشخصات آن نقش بسته است. پوشاک تبلیغاتی یک گزینه است که با آن می‌توان به خوبی ارزش های یک کسب و کار را تبلیغ کرد. اگر شما هم یک بیزینس نو به راه انداخته اید و قصد دارید عملیات تبلیغ را انجام دهید، پوشاک تبلیغاتی یک گزینه مناسب است.

اهدا کردن لباس تبلیغاتی به عنوان یک هدیه باید با رعایت مواردی انجام شود که در نتیجه آن ها اقدام شما برای بازاریابی مثمر ثمر واقع شود. دانستن نکاتی ویژه، شما را در این راه یاری خواهد کرد. اگر هدف شما این است که طراحی و چاپ پوشاک تبلیغاتی با حرفه ای ترین شکل ممکن انجام شود، از خدمات شرکت های این حوزه استفاده کنید. شرکت بماگ فعال در زمینه فروش هدایای تبلیغاتی عملیات مربوط به بازاریابی، طراحی، چاپ و تولید لباس های تبلیغاتی را انجام می‌دهد. ارائه تمام این خدمات در کنار یکدیگر می‌توانند یک پک خدماتی ایده آل برای شما باشند. پس در استفاده کردن از خدمات ما تردید نکنید.

پوشاک تبلیغاتی دارای مدل های متفاوت است که البته شامل هر پوشاکی هم نیست. یکی از اصلی ترین نکاتی که باید برای اهدای لباس تبلیغاتی مد نظر قرار بگیرد این است که نوع لباس در شان هدیه دادن باشد. بنابراین از هر لباسی برای هدیه دادن نمی‌توان استفاده کرد.

ویژگی های پوشاک تبلیغاتی مناسب

همانطور که اشاره شد پوشاک تبلیغاتی مناسب دارای ویژگی هایی است که رعایت تمام این شاخصه ها در انتخاب و تولید یک لباس عالی برای تبلیغات یک برند لازم هستند. به کار گرفتن تمام این نکات در فرایند تولید هدیه های تبلیغاتی کار ساده ای نیست و تنها از عهده شرکت های با سابقه بر می‌آید.

برای اینکه عملیات مشتری یابی با استفاده از البسه تبلیغاتی به درستی انجام شود باید تمام این موارد مورد توجه قرار داده شوند:

 • نوع لباس دارای شان هدیه دادن باشد
 • نوع پوشاک تبلیغاتی باید متناسب با سلیقه اکثر افراد جامعه هدف باشد
 • لباس های تبلیغاتی باید مناسب سن و شخصیت افراد باشد تا از آن ها استفاده کنند و به این طریق تبلیغات برند شما نزد دیگران به خوبی انجام شود
 • طرح چاپ شونده بر روی لباس تبلیغاتی باید با ویژگی های جامعه هدف سازگار باشد
 • در دیزاین طرح برای لباس باید از سبک های مناسب و روز استفاده کرد
 • سبک طراحی نقش پوشاک تبلیغاتی باید با نوع لباس هماهنگی داشته باشد تا جلوه کار بیشتر خودنمایی کند
 • در چاپ لباس تبلیغاتی باید تمام نکات مربوطه رعایت شود تا نقش جذابی که طراحی شده است با کیفیت بالایی روی سطح پوشاک تبلیغاتی چاپ و اجرا شود