ساک دستی پارچه‌ای دوختی

ساک دستی پارچه‌ای دوختی نوعی ساک دستی است که از پارچه تولید می‌شود. در این ساک ها از دوخت استفاده شده و اجزای ساک با دوخت به هم متصل شده اند. ساک دستی پارچه‌ای مدل دوختی که با نام ساک دستی دست دوز نیز نامیده می‌شود به دلیل کیفیت بالا و همچنین ماندگاری عالی، یک از انواع هدیه‌های تبلیغاتی حرفه‌ای برای فروشگاه‌ها و محل‌هایی است که می‌خواهند یک ساک دستی به مشتریان خود هدیه بدهند. برای خرید انواع ساک دستی پارچه‌ای دوختی کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید.

هیچ محصولی یافت نشد.

سفارش ساک پارچه ای دوختی

سفارش ساک پارچه ای دوختی به این طریق انجام می‌شود که سفارش را از طریق تماس تلفنی اعلام خواهید کرد و ما با بررسی آن برای شما قیمت گذاری خواهیم کرد تا بتوانید برای تهیه آن ها اقدام کنید. ساک پارچه ای دوختی هدیه ای است که برای تبلیغات استفاده می‌شود.

قیمت ساک پارچه ای دوختی

تعرفه ساک پارچه ای دوختی بین 3.000.000 تومان الی 10.000.000 تومان است. مقدار دوخت استفاده شده و تعداد المان هایی که در دوخت استفاده شده اند روی قیمت نهایی دارای تاثیر هستند.

چاپ ساک دستی پارچه ای دوختی

برای چاپ ساک دستی پارچه ای دوختی از انواع مختلفی استفاده می‌شود تا با توجه به جنس ساک، بهترین نوع پرینت انتخاب شده و اجرا شود. چاپ حرارتی یا چاپ مستقیم برای پارچه دارای کاربرد است.