09158989340

چتر تبلیغاتی چیست

چتر تبلیغاتی (Advertising umbrella) یا سایبان تبلیغاتی؛ یک نوع چتر است که روی آن طرح های تبلیغات یک برند چاپ می‌شوند و به صورت اهدایی توزیع می‌شود. چتر یک کالایی است که برای محافظت در برابر آفتاب یا باران مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین دلیل گزینه مناسبی برای تبلیغات است تا افراد بیشتری با یک بیزینس و خدمات آن آشنا شوند. چتر به عنوان یک هدیه تبلیغاتی توسط برند های مختلف مورد استفاده است.

انواع چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی دارای دو نوع مختلف است. یک مدل چتر های عصایی نام دارند که فضای زیادی را اشغال می‌کنند. نوع دیگر چتر های جمع شو هستند که فضای اندکی را اشغال خواهند کرد و برای کسانی که زیاد از چتر استفاده می‌کنند، مناسب است.

چترهای تاشو به دو دسته اتوماتیک و نیمه اتوماتیک تقسیم می‌شوند، یعنی حالت نیمه اتوماتیک آن به صورت خودکار باز شده و هنگام بسته شدن باید با دست بسته شود.

حالت اتوماتیک سایبان آگهی هم تمام کارهای باز و بسته شدنش به صورت خودکار انجام می‌شود. هنگام انتخاب چتر تبلیغاتی باید نکات زیادی را به یاد داشته باشید که در زیر اشاره می‌کنیم:

  • جنس ضد آب درجه یک
  • فنری بودن چتر
  • استفاده از مواد مرغوب در ساخت چتر

نکات طراحی چتر تبلیغاتی

چتر تبلیغاتی که بتواند به درستی کار تبلیغ برند را انجام دهد باید دارای طراحی مناسب باشد. دیزاین مناسب به معنای این است که طرح چتر با ذائقه افرادی که هدیه را دریافت می‌کنند در هماهنگی باشد. بنابراین نقش بازاریابی و برندینگ پر اهمیت خواهد بود زیرا ابتدا باید مخاطب هدیه را شناخت و متناسب با آن اقدام به دیزاین طرح تبلیغاتی نمود. استفاده از رنگ های مناسب نیز اهمیت بالایی دارد زیرا در ظاهر و هویت چتر تاثیرگذار است. مثلا می‌توان از رنگ سازمانی برای تولید چتر تبلیغاتی استفاده کرد و مشخصات برند مانند لوگو را روی آن چاپ کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
آخرین نوشته ها

هدایایی تبلیغاتی پول تیکت

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من