09158989340

هدیه های تبلیغاتی مناسب تیم پول تیکت؛ سامانه فروش بلیط استخر

هدیه‌های تبلیغاتی مناسب تیم پول تیکت (گیفت‌های بازاریابی مناسب تیم Pool Ticket)؛ یعنی هدایایی که از طرف تیم پول تیکت استخر به عنوان کادو به مشتریان وفادار و استخرهایی که از لحاظ خدمات رسانی بهترین رتبه را در بین لیست استخرهای مجموعه Pool Ticket داشته‌اند داده می‌شود. این هدیه به منظور تبلیغ و بازاریابی برند و نام تجاری پول تیکت داده می‌شود تا مشتریان قدیم را تثبیت کرده و بتواند از طریق دادن هدیه مشتریان و افراد جدید به جامعه مخاطبین خود اضافه کند. این ایده توسط خیلی از شرکت‌ها در حال انجام است و موفقیت شرکت‌ها و سازمان‌ها را به بعد و قبل از دادن این هدیه تقسیم می‌کند.

هدایای تبلیغاتی اداری پول تیکت

هدایای تبلیغاتی اداری پول تیکت (گیفت بازاریابی اداری Pool Ticket)؛ یعنی هدایایی اداری که به پاس همکاری و وفاداری به مشتریان از طرف پول تیکت داده می‌شود. تیم پول تیکت در اتاق فکر خود تصمیمی مبنی بر اینکه تقدیر و تشکر را از مشتریان وفادار می‌خواهد در قالب بازاریابی به جا آورد، این کادوها می‌توانست در قالب هدایای تبلیغاتی تقویم و رومیزی، تندیس، جا کارت ویزیت، جا یادداشتی و.. باشد، اما این مجموعه تصمیم گرفته است تا گیفتی کاربردی‌تر به مشتریان اهدا کند که بتوانند در لحظه از آن لذت ببرند. بلیط پارک آبی چیزی بود که آن‌ها در نظر گرفتند و به احتمال زیاد مشتریان زن و مرد زیادی را خوشحال می‌کند، زیرا تفریحی هیجان‌انگیز و لذت بخش را می‌توان هم در فصل تابستان و هم در زمستان تجربه کرد.

هدایای تبلیغاتی کاربردی پول تیکت

هدایای تبلیغاتی کاربردی پول تیکت (گیفت بازاریابی کاربردی پول تیکت)؛ یعنی کادوهایی کاربردی که به عنوان هدیه از طرف تیم پول تیکت به استخرهای درجه یک داده می‌شود. استخرهای درجه یک یعنی مجموعه‌هایی که توانسته‌اند از لحاظ خدمات رسانی رتبه قابل قبولی را نزد مشتریان کسب کنند. خدمات رسانی خوب استخر شامل: پرسنل مودب و باشخصیت، استخر تمیز، بالا سطح کیفی آب و… است. به پاس تمام این زحمات تیم خلاق پول تیکت به استخر اراک جعبه ابزار هدایای تبلیغاتی اهدا کرده است تا خدمات رسانی خوب آن‌ها را پاس بدارد. اگر استخرهای دیگری هم بتوانند این سطح کیفی را داشته باشند، قطعا از طرف تیم هوشمند پول تیکت هدیه تبلیغاتی اداری دریافت می‌کنند.

هدایای تبلیغاتی پول تیکت برای فراگیران شنا

هدایای تبلیغاتی پول تیکت برای فراگیران شنا (گیفت تبلیغاتی پول تیکت برای فراگیران شنا)؛ یعنی کادوهایی جهت بازاریابی به افرادی که توانسته‌اند از طریق مدرسان شنا موجود در پول تیکت شنا را به صورت حرفه‌ای یاد بگیرند. این کادو صرفا برای کسانی است که اولین قدم در شنا که به عنوان شنا لاک پشتی شناخته می‌شود را خوب یاد بگیرند، داده می‌شود.

هدف پول تیکت از دادن هدایای تبلیغاتی چیست؟

هدف پول تیکت از دادن هدایای تبلیغاتی چیست؟ تیم بازاریابی پول تیکت امیدوار است که با اهدا این جوایز و هدایای تبلیغاتی بتواند جامعه شناگران ایران را به صورت قابل توجهی افزایش دهد و از این طریق بتواند سلامتی را به مردم ایران هدیه دهد. زیرا شنا کردن در آب خاصیت‌های فراوانی دارد که با مراجعه به بخش بلاگ وبسایت پول تیکت می‌توانید از مواردی که در آن می‌خوانید شگفت زده شوید.

دومین مزیتی که تیم تبلیغاتی پول تیکت با هدیه دادن به مردم عزیز ایران هدیه می‌دهد، صرف وقت کمتر و برنامه ریزی دقیق‌تر برای تفریحات و اوقات فراغت‌شان است. افراد در وبسایت پول تیکت می‌توانند به صورت آنلاین به موارد زیر دسترسی داشته باشند:

روزهایی که استخرهای هر شهر در هفته فعالیت دارند

مزایا هر استخر

امکانات هر استخر

وجود یا عدم وجود پارکینگ

آدرس دقیق استخر

و…

در این صورت وقت افراد صرف تحقیقات نمی‌شود و خرید بلیط حضوری با آن همه گذاشتن وقت جای خودش را به خرید اینترنتی بلیط استخر می‌دهد که کلی صرفه جویی زمانی در وقت افراد جامعه انجام می‌شود. همچنین شهرهای شلوغی مانند تهران و سایر کلانشهرها می‌توانند رفت‌وآمد و ترافیک کمتری را تحمل کنند و تایم مدنظر خود را از طریق جدول زمانی استخرها بدون هیچگونه چالشی تهیه کنند تا یک روز خاطره‌انگیز را در کنار دوستان و یا خانواده‌شان در دفتر ثبت خاطراتشان رقم بزنند.

آیا ما هم می‌توانیم مانند پول تیکت برای مشتریان خود هدیه تبلیغاتی اهدا کنیم؟

آیا ما هم می‌توانیم مانند پول تیکت برای مشتریان خود هدیه تبلیغاتی اهدا کنیم؟ پاسخ مثبت است، چرا که نه! وبسایت Bmug آماده خدمات رسانی وبسایت‌های تازه تاسیس و کسب و کارهایی است که می‌خواهند روند اهدای هدایای تبلیغاتی را به بهترین شکل انجام دهند، است. تنها کافیست به منو تبلیغاتی ما نگاهی بیندازید و مناسب با حیطه فعالیتتان گزینه‌ای را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فهرست مطالب
آخرین نوشته ها

هدایایی تبلیغاتی پول تیکت

سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
0 موارد محصول
حساب کاربری من